Covidianina powołano na biegłego ws. krytyki covidianizmu

Opublikowano: 07.12.2022 | Kategorie: Prawo, Publikacje WM, Wiadomości z kraju, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 4126

Dr n. med. Zbigniew Martyka 19 grudnia w siedzibie Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie odpowie za krytykowanie rządowych obostrzeń pandemicznych.

Odważnego lekarza oskarża się o to, że rzekomo publikował treści niezgodne z aktualną wiedzą medyczną, czyli według sądu kwestionował skuteczność noszenia maseczek w przeciwdziałaniu COVID-19; zwracał uwagę, że COVID-19 stanowi marginalne zagrożenie dla młodych osób i prawie żadne dla osób zdrowych; stwierdził, że szczepienie dzieci poniżej 12 roku życia stwarza dużo większe zagrożenie niż zakażenie SARS-CoV-2; kwestionował zasadność zachowywania dystansu społecznego i mówił, że podjęcie programu szczepień przeciwko COVID-19 to eksperyment medyczny na niespotykaną skalę.

„Zarzuty są wręcz absurdalne, nie mają oparcia w faktach oraz w medycynie opartej na dowodach” – twierdzi dr Zbigniew Martyka, który od 30 lat pracuje na Oddziale Zakaźnym w szpitalu w Dąbrowie Tarnowskiej i jest specjalistą chorób wewnętrznych oraz chorób zakaźnych.


Mimo kwalifikacji zawodowych i wieloletniej praktyki medycznej na stanowisku ordynatora szpitala, jego kariera wisi na włosku. Na biegłego lekarza, który ma ocenić publiczne wypowiedzi Martyki, powołano… covidianina i wielkiego orędownika zamordystycznych obostrzeń.

„Aby ocenić moje wypowiedzi, Okręgowa Rada Lekarska powołała biegłego. Został nim ustanowiony dr Paweł Grzesiowski. Immunolog, pediatra. Przypomnę jedynie, że dr Paweł Grzesiowski, trzykrotnie zaszczepiony, gdy jego dziecko zachorowało, chodził po swoim własnym domu w maseczce i takich rad udzielał innym. Jeszcze w styczniu 2022 roku straszył, że omikron będzie produkował ogromną liczbę hospitalizacji, a umrze 30 tysięcy chorych. Jak dobrze wiemy, okazało się to oczywiście nieprawdą” – informuje z wielkim niepokojem oskarżony.

Wygląda na to, że sąd lekarski, powołując z premedytacją covidianina do oceny krytyki covidianizmu, ustawił proces, a być może i wydał już wyrok skazujący. Mimo to trzymajmy kciuki za dzielnego lekarza, który nie bał się sprzeciwiać rządowej propagandzie kłamstw i strachu.

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Na podstawie: Tarnogorski.info
Źródło: WolneMedia.net

41

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. Kaczor3333 07.12.2022 21:18

  Dziś nie trzeba być ekspertem w konkretnej dziedzinie życia i nauki. Wystarczy być fanatykiem i mieć znajomości. Np można być ekonomistą i zajmować się medycyną.

 2. MasaKalambura 07.12.2022 23:27

  Taki biegły ma za zadanie wyjaśniać opinii publicznej językiem z rodzaju dla krewnych i rodziny dalszej medyków, jakie są skutki 3 letniego ogólnoświatowego testu DNA planety na odporność modyfikacji sztucznej, wycinkami genomu, informacji zbiorczej dla innych wersji Homo Sapiens Plus i ich wpływu na pozostałe sapiens minus.

  Zapgrejdowany system społeczny, obłędny acz inteligentny, a historia biologiczna…

  Tyle konsternujących informacji darknet ujawnia, że albo zaczną mówić prawdę, albo przepadną udławieni ze wstydu, albo planują jakąś wojnę.

  W każdym razie, planeta kręci się dalej. Mimo iż motory dizlowskie ciągle i na nasze szczęście, z sapaniem podtrzymują atomowych gigantów Ukrainy przed niechlubnymi Czarnobylem i Fukuszimą. Jak długo jeszcze będą Słowianie narażać Planetę? I czy to wszyscy oszaleli, czy tylko my od tych niesprawdzonych, acz sprawdzanych szczepień? Wzięliśmy wszak udział w eksperymencie wypisując się tym faktem z pod usługi “ubespieczenia na życie”, i wpisując powiedzmy na listę astronautów, tak ryzykowny był to skok, jest to skok.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.