Covid kennkarte bitte!

Opublikowano: 12.08.2021 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2366

Kiedy Polska „wchodziła do europy”, „ponad podziałami” mamiono obywateli wizją wolności osobistej, wolności słowa, wyznania i w ogóle wszystkiego. Obiecywano dobrobyt, „awans cywilizacyjny” i wszelkie inne cymesy zachodniego raju.

Ludzie wychodzący właśnie z „komunistycznego raju” nie chcieli pamiętać, że zgodnie z doktryna religii, którą formalnie w przygniatającej swej masie, wyznawali, raj można osiągnąć dopiero po śmierci, jeśli się nań uprzednio zasłuży.

Od tego momentu upłynęło z górą trzy dekady, czyli półtora pokolenia. W tym okresie intensywna propaganda medialna, edukacyjna, oraz systemowa demoralizacja przy pomocy „przemysłu rozrywkowego”, pozbawiła nowe pokolenie, nawet tego minimum autentycznej wiedzy o otaczającej rzeczywistości, jaką posiadali ich rodzice w 1989 roku.

Szczególnie widoczne jest to na najmłodszym pokoleniu, przy którym Buszmeni jawią się jako szczyt cywilizacyjny i kulturowy. Wystarczy przejechać się w upalny dzień miejskim tramwajem by doznać szoku; z ozdobnymi kagańcami na otworach gębowych, zatykającymi dech w piersi tatuażami zdobiącymi większość odkrytych części cała, udekorowani kolczykami, cekinami i wszelkimi innymi ozdobami jakie ta dzicz była w stanie skolekcjonować, zabawia się konwersacją tak prymitywna jak ona sama, a na dodatek ukraszoną niewyszukanymi przekleństwami w formie intelektualnych przerywników.

Czy taka dzicz jest w stanie cokolwiek pojąć z otaczającego świata? Nawet gdyby nagle zaczęła do niej docierać prawda, a nie zmasowane kłamstwo ze wszech stron, jak obecnie? Wątpię!

A tymczasem świat nie stoi w miejscu. Covidowa mistyfikacja nabiera coraz większego rozpędu. Lokalni siepacze, rozzuchwaleni bezmyślną biernością i bydlęcym posłuszeństwem mas, szykują kolejną falę terroru.

W niektórych, „przodujących” państwach, jak Francja, już się ona zaczęła. Nowe zarządzenia „sanitarne” zabraniają „nieszczepionym” osobom przebywać w instytucjach publicznych, środkach transportu zarówno miejskiego, jak i dalekobieżnego. Wdrażanie tego elementu terroru już się zaczęło. Francuskie gestapo sanitarne rozpoczęło inspekcje ogródków restauracyjnych w celu wyłowienia „przestępców” i ich aresztowaniu.

Krótkie video pokazuje tą najnowszą nowinkę „zachodniej demokracji”. Covid Kennkarte bitte!

Jak na razie dotyczy to tylko siedzących przy stolikach. Jeśli ktoś stoi na ulicy, ciągle jeszcze nie podlega tym „restrykcjom sanitarnym”.

Drodzy rodacy, którzy z taką łapczywością upodobniliście się do swych zachodnich nadludzi, zapewne z otwartymi ramionami przyjmiecie tą paryską modę! Au revoir!

Autorstwo: dr nowopolski
Źródło: NEon24.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. KrzysztofW 13.08.2021 19:41

    Analogia z Kennkarte trochę nieścisła. Działania żandarmeri francuskiej można raczej porównać do „łapanek” w Generalnej Guberni, gdzie sama Kennkarte nie chroniła przed zatrzymaniem (Kennkarte to dzisiejszy dowód osobisty). Immunitet przed łapanką zapewniał tylko specjalny dokument stwierdzający ‘zatrudnienie w sektorach ważnych dla Rzeszy”. Dzisiaj taki immunitet zapewnia dowód „poparcia dla Wiekiej Farmy” – czyli szczepionek.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.