COVID-19 – atak, który będzie ich zgubą

Opublikowano: 06.03.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 3240

Jak preparaty COVID-19 mają zbudować interfejs człowiek-maszyna. Problem dotyczy szczepionych i nieszczepionych.

Źródło: Rumble.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Katarzyna TG 06.03.2024 19:19

    Taki mocno zawinięty w folię ten hydrożel.. pomieszanie faktów i bajek. Chociaż akurat kropki kwantowe to fakt: https://news.rice.edu/news/2019/quantum-dot-tattoos-hold-vaccination-record

  2. rozrabiaka 06.03.2024 19:36

    W dzisiejszym odcinku Rafał tłumaczy szczepionkę tak, coś w tym rodzaju: za Trumpa była to taka szczepionka a w 2021 inna.
    Teza: Trump jest w poczecie świętych, jak to uzasadnisz?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.