Córka Hindusa zmarła po przyjęciu „szczepionki COVID-19”

Opublikowano: 13.09.2022 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1963

Czy słyszeliście w mediach „głównego nurtu”, że Sąd Najwyższy w Bombaju wydał w sobotę (03.09.2022 r.) zawiadomienia do rządu (Serum Institute of India) na założyciela Microsoftu Billa Gatesa i kilku innych jemu podobnych osób w odpowiedzi na petycję złożoną przez mężczyznę, który za śmierć swojej córki obwinia skutki uboczne „szczepionki na COVID-19”? No tak, zapewne nie słyszeliście o tym w mediach „głównego nurtu”.

https://www.youtube.com/watch?v=dKVWDKr1OAE

Indie są jednym z tych miejsc, w których Bill Gates, a także jego Fundacja Billa i Melindy Gatesów, wykonali wiele, powiedzmy, brudnej roboty. Z ponad miliardem Hindusów w swojej bazie danych, Aadhaar jest największym biometrycznym programem identyfikacji cyfrowej jaki kiedykolwiek zbudowano. Oprócz tego, że służy jako portal do usług rządowych, śledzi ruchy użytkowników między miastami, ich status zatrudnienia i opłacane kartą zakupy.

Jest to de facto system kredytu społecznego, który służy jako kluczowy punkt dostępu do usług w Indiach. Bill Gates był głównym sponsorem finansowym tego systemu w stylu „znamienia Bestii”. A teraz ten sam „biometryczny syf” chcą przeforsować w Europie!

Zatem doszło do śmierci kobiety po tym, jak została zmuszona do przyjęcia promowanej przez Billa Gatesa „szczepionki na koronawirusa”. Ojciec zmarłej nie prosi o wiele pieniędzy w odszkodowaniu, ale o sprawiedliwość! Czy możecie sobie wyobrazić, tylko przez chwilę, że ów mężczyzna wygra tę sprawę?

Cóż, jeżeli tak się stanie, będzie to niesamowity precedens. Mamy więc nadzieję, że pan Dilip Lunawat (bo o nim tu mowa) otrzyma sprawiedliwość dla swojej zmarłej córki, a Bill Gates dostanie to, co do niego przyjdzie (najlepiej więzienie).

CNBS donosi, że składający wniosek Dilip Lunawat twierdzi, że jego córka została zmuszona do przyjęcia pierwszej dawki „szczepionki COVID-19” w swoim koledżu w Nashik 28 stycznia, ponieważ zakwalifikowano ją jako „pracownika służby zdrowia”. Była lekarzem i starszym wykładowcą w Dhamangaon’s SMBT Dental College and Hospital w Maharashtra.

Według Lunawata, jego córka doświadczyła strasznych bólów głowy i wymiotów kilka dni później po otrzymaniu pierwszej dawki. Następnie została zabrana do szpitala, a lekarze odkryli krwotok w jej mózgu. Kobieta zmarła 1 marca, a składający wniosek twierdzi, że stało się tak z powodu negatywnych skutków „szczepionki COVID-19”.

Fundacja Billa i Melindy Gatesów, współpracowała z Serum Institute w celu przyspieszenia procesu produkcji i dystrybucji 100 milionów dawek „szczepionki”. Przypomnijmy, że wbrew obiegowej propagandzie medialnej, nie mamy tutaj do czynienia z żadną „szczepionką”, lecz z terapią genową znajdującą się w fazie badań klinicznych, a zatem preparatem w fazie „eksperymentu medycznego”.

Źródło: Globalne-Archiwum.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.