Coraz brutalniejsze przestępstwa imigrantów

Opublikowano: 02.11.2018 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2654

W ciągu ostatnich kilku dni można zaobserwować zwiększoną liczbę przestępstw popełnianych w naszym kraju przez imigrantów. Tylko w weekend doszło do brutalnego zabójstwa na tle seksualnym, jakiego dokonał w Łodzi przebywający w Polsce na wizie pracowniczej Gruzin, do dwóch zgłoszeń gwałtów na Polkach ze strony Ukraińców, pobicia Australijczyka przez dwóch Czeczenów, a także do bójki Gruzinów i Ukraińców z użyciem ciężkich narzędzi.

Najgłośniejszym przypadkiem jest morderstwo na Paulinie D., 28-letniej mieszkańce Łodzi, która w ubiegły piątek miała być bita, a następnie zamordowana na tle seksualnym. Do zdarzenia doszło najprawdopodobniej w hotelu robotniczym, w którym mieszkają ściągnięci do naszego kraju cudzoziemcy, zaś podejrzanym o ten mord jest 39-letni Gruzin, za którym wysłano już międzynarodowy list gończy. Miał on przedostać się do swojego kraju przez terytorium Ukrainy, natomiast udało się aresztować dwóch Gruzinów oraz Białorusinkę, mających mieć udział w próbie zatuszowania zbrodni.

Dzień później policja w Zielonej Górze przyjęła zgłoszenie dotyczące gwałtu, w związku z czym zatrzymała dwóch obywateli Ukrainy. Także w weekend zatrzymano Ukraińca, który w połowie grudnia miał próbować zgwałcić młodą mieszkankę Gdyni, natomiast trwają poszukiwania drugiego mężczyzny ze Wschodu podejrzewanego o podobną napaść do jakiej doszło zaledwie kilka godzin wcześniej.

W ubiegły piątek media obiegła informacja o zatrzymaniu przez policję w Olsztynie i Zielonej Górze dwóch Czeczenów z rosyjskim paszportem, którzy w sierpniu mieli dokonać w Warszawie brutalnego pobicia biznesmena z Australii. Jednym z podejrzewanych o ten napad jest zawodnik MMA, kuzyn znanego zawodnika sztuk walki, Mameda Chalidowa. Wczoraj w Gdańsku aresztowano z kolei dwóch Gruzinów, którzy kilka dni wcześniej mieli brać udział w bójce z Ukraińcami i użyć przy tym noży.

Na podstawie: Trojmiasto.pl, WP.pl, GazetaLubuska.pl
Źródło: Autonom.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 4 , średnia ocena wartości wpisu: 3,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. agama 02.11.2018 22:39

  PiS=PO. Jedynie w Ruchu Kukiza nadzieja dla tego kraju.

 2. Aida 03.11.2018 08:07

  Po tym co Kukiz odpiernicza ostatnio nie mam złudzeń I nadziei, co do przyszłości tego ruchu. Właśnie się dowiedziałam, że Jakubiak odszedł przez knucia Tyszki. Stracili już mój głos.

 3. agama 03.11.2018 10:04

  wewnętrzne utarczki, jak wszędzie, szkód Polakom w odróżnieniu od innych nie wyrządzili, pieniędzy publicznych nie biorą. Realnie Polakom tylkopomogli, wywierając naciski na PiS (np.
  ws. medycznej marichuany, kwoty wolnej od podatku, walką o prawa przedsiębiorców, niepełnosprawnych itd. ) https://www.rp.pl/Rzecz-o-polityce/307269894-Co-udalo-sie-osiagnac-Pawlowi-Kukizowi-w-czasie-pierwszego-roku-w-Sejmie.html ). Paweł jest nieugięty i nieprzekupny,szczery i ludzki, prywatnie od lat pomaga niepełnosprawnym, czym się nie przechwala. Więc można go nie lubić za charakter, ale jest tam też wiele innych , już bardziej “przystępnych”, merytorycznych i zadaniowych jednostek (np. Elżbieta Zielińska, Wojciech Bakun, Jarosław Sachajko ). W polityce licza się owoce i działania, reszta w sejmie tylko szkodzi albo nic nie robi, co najwyżej kłótnie i sensacje, które stukrotnie przewyższają utarczki w K’15, a jednak to K’15 media najbardziej szkalują i nagłaśniają każde ich realnie nic nie znaczące potknięcie rodem z Pudelka. Za byle co na straty nie ma co ich spisywać, tym bardziej, że to i tak najlepsze co się Polakom trafiło, nawet więcej niż zasługują, patrząc po średniej narodu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.