Colin Powell zmarł na COVID-19 mimo zaszczepienia

Opublikowano: 19.10.2021 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1632

Były sekretarz stanu i emerytowany generał Colin Powell zmarł w wieku 84 lat, poinformowała w poniedziałek jego rodzina.

Powell „zmarł dziś rano z powodu komplikacji związanych z COVID-19”, stwierdza rodzina w oświadczeniu. Śmierć nastąpiła, mimo że Powell został w pełni zaszczepiony przeciwko wirusowi wywołującemu COVID-19.

Powell był pod opieką w Narodowym Wojskowym Centrum Medycznym im. Waltera Reeda w Bethesda w stanie Maryland. „Chcemy podziękować personelowi medycznemu Narodowego Centrum Medycznego Waltera Reeda za opiekę medyczną. Straciliśmy niezwykłego i kochającego męża, ojca, dziadka i wspaniałego Amerykanina” – powiedziała rodzina.

Powell, urodzony 5 kwietnia 1937 r. w nowojorskiej dzielnicy Harlem, służył w wojsku przez 35 lat, w tym dwie rundy w Wietnamie. Był częścią administracji Reagana, George’a H.W. Busha i George’a W. Busha, m.in. doradcą ds. bezpieczeństwa narodowego, przewodniczącym Połączonych Szefów Sztabów i sekretarzem stanu. Powell był republikaninem, ale był coraz bardziej rozczarowany partią. W 2020 roku poparł ówczesnego kandydata Joe Bidena zamiast urzędującego Donalda Trumpa.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

Uzupełnienie „Wolnych Mediów”

PAP już podał uspokajającą zaszczepionych covidian informację, że Colin Powell zmarł nie z powodu nieskuteczności szczepionki, lecz z powodu obniżonej odporności organizmu wywołanej rakiem krwi. PAP nie byłby sobą, gdyby nie dodał propagandy CDC, że szczepionka 11-rotnie zmniejsza ryzyko śmierci na COVID-19, choć organizacja ta wielokrotnie została przyłapana na życzeniowym manipulowaniu danymi statystycznymi.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 12 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Dgruzin 19.10.2021 16:49

  VETO VETO VETO

  Iniekcja mRNA nie jest szczepionką !

 2. RastaMan 20.10.2021 07:37

  W tytule jest błąd. Powinno być “dzięki zaszczepieniu”

 3. vannamond 20.10.2021 09:17

  Tysiące jego ofiar nie doczekały kowida ani 84 lat.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.