Wojna nuklearna – co się stanie

Opublikowano: 26.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1005

Wojna nuklearna, jeśli rozpętają ją politycy, będzie wojną bez zwycięzców. Oto możliwy scenariusz oparty na oficjalnych danych.

Źródło: Rumble.com


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. niecowiedzacy 27.05.2024 00:57

    Wszystko co się wydarza na ziemi ma swój początek i koniec. Ale wściekli Polacy w swojej zaciekłości i głupocie chcą przyśpieszyć zniszczenie Polaków i Polski. Wygląda na to iż im się uda, bo są na dobrej drodze do wojny domowej.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.