Co się dzieje w czakrach Ziemi?

Opublikowano: 28.04.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 435

Materiał przygotowaliśmy na życzenie naszych widzów. Został on powiązany z odnotowanymi niskimi impulsami wibracji, które nierównomiernie pojawiają się przy 7 Czakrze Ziemi – górze Kailash w Himalajach. Nie wróży to nic dobrego nie tyle dla Ziemi co dla ludzi. Obecne ustawienie Czakry Trzeciego Oka przy Czakrze Serca oznacza zwrócenie uwagi Matki Natury na to, co się teraz dzieje na planecie, którą dano nam pod opiekę.

1

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.