Co Duda narobił w Afryce?

Opublikowano: 18.02.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 881

Prezydent Duda udał się m.in. do Rwandy, która sąsiaduje z Demokratyczna Republiką Konga, a nie jest to łatwe sąsiedztwo. Rwanda oskarżana jest, niebezpodstawnie, o wspieranie rebeliantów we wschodniej, graniczącej z Rwandą prowincji Konga. I w ten cały bałagan wpada Duda i melduje, że Polska gotowa jest wspierać militarnie Rwandę, gdyby ktoś ją napadł. Napaść może jedynie Kongo, zatem w Demokratycznej Republice Konga odczytano słowa Dudy jako jednoznaczne wsparcie Rwandy przeciwko Kongu. Oto osiągnięcia polskiej polityki zagranicznej na kontynencie afrykańskim. Gratulujemy.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.