Co czeka Polskę w 2028 roku? Przepowiednia z Tęgoborzy

Opublikowano: 03.10.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 888

W nocy z 23 na 24 września 1893 roku w małopolskim majątku w Tęgoborzy, przynależącym do Hrabiego Wielogłowskiego, miał miejsce seans spirytystyczny, podczas którego nieznane nam dzisiaj z nazwiska medium wyrecytowało przepowiednię. Dzisiaj z perspektywy czasu widzimy, że duża część przepowiedni już się spełniła, jednak znacząca część nadal czeka na swoje spełnienie. Co mówi przepowiednia z Tęgoborzy i co wpłynęło na potwierdzenie jej prawdziwości?


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.