Ciemna strona Księżyca

Opublikowano: 08.09.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 961

Jedną z najbardziej niezwykłych teorii jest ta, że po ciemnej stronie Księżyca, niewidocznej z ziemi, leży starożytne, obce miasto. Zdjęcia ciemnej strony Księżyca wykonane przez NASA podsyciły przekonanie, że najbliższy sąsiad Ziemi skrywa niesamowity sekret. Niektóre zdjęcia pokazują kwadratowe monolity, a łowcy kosmitów stwierdzili, że mogą to być budynki. Dodają, że struktury wyglądają na opuszczone miliony lat temu, co skłoniło ich do przekonania, że zaistniały kiedyś na Księżycu „tragiczny incydent” jest powodem, dla którego kosmici mogą już nie żyć. Scott C Waring tak opisał zdjęcia: „Obiekty wydają się odbijać światło, ale mają ciemne czarne obszary, które mają wiele kątów prostych i wydają się być sztucznymi strukturami. Niektóre obiekty były białymi, odbijającymi światło dachami lub budynkami z otworami, które…”


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.