CIA odmówiła ataków hakerskich przeciwko Rosji

Opublikowano: 24.12.2016 | Kategorie: Polityka, Świat komputerów, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 593

USA nie powinny dokonywać ataków cybernetycznych na Rosję. Taką opinię wyraził dyrektor Centralnej Agencji Wywiadowczej John Brennan.

Komentując oskarżenia płynące pod adresem Rosji, która rzekomo brała udział w atakach hakerskich na USA w czasie ostatniej kampanii wyborczej, zaznaczył on, że Waszyngton nie powinien „uciekać się do tych samych metod i taktyki, jakie wykorzystują przeciwnicy.

„A te oszustwa, na które decydują się niektórzy z naszych przeciwników i wrogów, uważam, że są poniżej poziomu tego kraju” — powiedział szef CIA w wywiadzie dla jednej ze stacji radiowych.

Ostatnio zastępca doradcy prezydenta USA ds. bezpieczeństwa narodowego Ben Rhodes powiedział, że „w odpowiedzi” na działania Moskwy Waszyngton może również podjąć pewne kroki w cyberprzestrzeni. Poparł go były sekretarz stanu USA Henry Kissinger. Według niego amerykańska strona powinna zrobić to samo — przeprowadzić cyberataki przeciwko Rosjanom.

Źródło: pl.SPutnikNews.com


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.