CIA i naziści

Opublikowano: 05.01.2024 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1976

W trakcie zimnej wojny CIA zatrudniało wysokiej rangi nazistów jako agentów do tajnych akcji specjalnych na całym świecie. Działalność agencji była finansowana ze skarbów III Rzeszy.

Źródło: YouTube.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Denisrozrabiaka 06.01.2024 00:46

    Całkiem fajny dokument o tym co było po wojnie.
    Niemcy i ich przemysł jest pod kontrolą Amerykanów od późnych lat dwudziestych i moim zdaniem podczas II wojny niemcy przekazywali amerykanom bezpośrednio wyniki każdych badań. Dlaczego niemcy pozorowali wojnę z Anglia i rzucili się równocześnie (serio) na sowiety?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.