Chodzą po domach i wręczają mandaty

Opublikowano: 30.01.2021 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2605

Policja w Aylmer w Ontario w Kanadzie chodzi od drzwi do drzwi i nakłada grzywny na członków społeczności ewangelickiej – głównie amiszów – którzy odważyli się chodzić do kościoła w niedzielę.

Film opublikowany na „Twitterze” przez Herberta Hildebrandta, syna pastora Aylmer Church of God, Henry’ego Hildebrandta pokazuje policjantów przedzierających się przez śnieg, aby wręczyć mandat członkowi wspólnoty Kościoła Bożego w Aylmer. „Dziś wieczorem, pod osłoną ciemności, @AylmerPolice chodzi od domu do domu, rozdając mandaty po 880 $ za pójście do kościoła w ostatnią niedzielę” – napisał na „Twitterze” Herbert Hildebrandt.

Policja Aylmer zidentyfikowała 47 osób, które uczestniczyły w nabożeństwach, zarówno w kościele, jak i poza nim, a obecnie doręcza się im mandaty.

Według Canadian Broadcasting Corporation (CBC), w niedzielę Henry Hildebrandt głosił kazanie na parkingu kościoła Bożego, po czym zaprosił wiernych do kościoła. Tam zaśpiewali „Joy to the World”.

https://www.youtube.com/watch?v=6QJ-6mBCGfM

Nagrania z nabożeństwa, opublikowane w mediach społecznościowych na stronie kościoła, pokazują, że wierni nie nosili masek ani nie zachowywali dystansu od siebie. Policja wykorzystała nagranie do identyfikacji osób, które wzięły udział w nabożeństwie.

Pastor Hildebrandt powiedział portalowi „Life Site News”, że jego wspólnota wyznaniowa uważa, że ​​kult religijny musi być kontynuowany pomimo ograniczeń i przedstawił kilka argumentów z Pisma Świętego, aby wyjaśnić dlaczego.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Na podstawie: LifeSiteNnews.com
Źródło: Goniec.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.