Chodorkowski jak Soros

Opublikowano: 30.04.2017 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 12

Wygląda na to, że Chodorkowski powoli przejmuje pałeczkę po Sorosie. Ale Moskwa jest czujna.

Prokurator Generalny Rosji oświadczył, że w Rosji nie są mile widziane trzy tzw. organizacje humanitarne utworzone przez Michaiła Chodorkowskiego (na zdjęciu) i jego rodzinę. Zostały one wyjęte spod prawa i zakazane. Są to Open Russia (Wielka Brytania, jej dyrektorami są Henry Kissinger i Lord Jacob Rothschild), Otwarty Rosyjski Ruch Obywatelski (Wielka Brytania) i Instytut Nowoczesnej Rosji (Stany Zjednoczone).

Organizacje te dodano do listy siedmiu “organizacji pozarządowych”, które zostały już wcześniej zakazane w Rosji na mocy ustawy z lipca 2015 r. Są nimi Narodowy Fundusz na Rzecz Demokracji (NED), Fundacja Pomocy OSI (George Soros), Fundacja Otwartego Towarzystwa (George Soros), Amerykańsko-Rosyjska Fundacja Rozwoju Gospodarczego i Rządu Prawa (fundacja USA-Rosja), Międzynarodowy Instytut Republikański (IRI/NED), Fundusz Inwestycyjny Rozwoju Mediów (NATO) i Narodowy Instytut Demokratyczny ds. Międzynarodowych (NDI/NED).

Wspólnie z firmą NATO stowarzyszenia Michaiła Chodorkowskiego prowadziły od trzech lat kampanię zmierzającą do skierowania umysłów w stronę następujących zagadnień: fałszywe informacje, manipulowanie alternatywnymi stronami zachodnimi, interwencja rosyjskich służb specjalnych w wybory amerykańskie i francuskie. Prowadzą również kampanię w Rosji, która ma na celu zniekształcenie z góry wyniku zaplanowanych wyborów.

Po tym, jak CIA rozwinęła swoją metodologię zamachów stanu, przebranych za “kolorowe rewolucje”, kilka państw zostało upoważnionych przez swoje prawodawstwo krajowe do wprowadzenia zakazu działaniach tych i podobnych „organizacji pozarządowych” (które są niczym innym niż organami utworzonymi przez rządy i agendy niektórych państw zachodnich), używanych przez anglosaskie służby specjalne i wywiady. Rosja jest jednym z krajów, który konsekwentnie broni się i ściga takie organizacje.

Autorstwo: Bogusław Jeznach
Na podstawie: Reseau Voltaire
Zdjęcie: Mitja Aleszkowskij (CC By-SA 3.0)
Źródło: NEon24.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ