Chiny opracowały potężny system sterowania pogodą

Opublikowano: 28.12.2021 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1996

Kiedyś wzmianki o istnieniu technologii, za pomocą której można kontrolować pogodę, uważano za teorie spiskowe. Dziś Chińczycy udowadniają, że to co niegdyś było wyśmiewane, stało się faktem.

Naukowcy z Chin stworzyli system wywoływania sztucznego deszczu, który ma działać na obszarze ponad 5,5 miliona kilometrów kwadratowych. To powierzchnia 18 razy większa od terytorium Polski.

Technologia wpływania na warunki pogodowe będzie w stanie inicjować opady, tłumić śnieżyce oraz gradobicia. Dzięki niej, zostaną ograniczone pożary lasów i susze. Będzie ona stanowić potężne wsparcie dla chińskiego rolnictwa.

Warto zauważyć, że mamy tu do czynienia z oficjalną technologią. Pytanie – jak daleko w geoinżynierii posunęli się naukowcy wojskowi pracujący w tajnych projektach?

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.