Chińska organizacja zagraża Iluminatom

Opublikowano: 13.01.2017 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 515

Dziennikarz Benjamin Fulford poinformował, że Iluminaci chcą zmniejszyć populacje chińczyków do 500 mln. W odpowiedzi na to zagrożenie tajne stowarzyszenie zrzeszające 6 milionów członków w tym 1,8 miliona gangsterów i 100 tys. profesjonalnych zabójców wydało wyrok na przywódców iluminatów w przypadku prób wprowadzenia planu w życie.

Benjamin Fulford, twierdzi że tajna chińska grupa spiskuje w celu zabicia przywódców Iluminatów ze względu na ich rasistowskie przekonania. Jak twierdzi, on sam był w kontakcie z członkiem chińskiej organizacji i został poinformowany o planach stworzenia broni biologicznej przez byłego prezydenta Busha. Broń według Green and Red Societies ma bezpośrednio zagrażać Chinom. W trakcie rozmów dziennikarz rzekomo otrzymał listę “śmierci” składającą się z 10 tys. nazwisk członków tajnych organizacji, z których większość to iluminaci.

Green and Red Societie rozpoczęło swoją działalność jako podziemna grupa byłych żołnierzy Ming zorganizowana do walki z dynastii mandżurskiej Qing, która doszła do władzy w 1644 roku. Organizacja przetrwała wieki rozrastając się w szybkim tempie. Ich działania nie są opisane w historii bezpośrednio, mówi się jednak o szerokich wpływach np. w trakcie wprowadzenia pierwszej prezydentury w Chinach.

Zagrożenie dla Iluminatów spowodowane jest podejrzeniami grupy o morderstwa jakich dokonywano na przestrzeni ostatnich 68 lat. Iluminaci według Benjamina Fulforda niejednokrotnie informowali, że populacja Chin stanowi zagrożeniem dla rasy białej. Jak podkreślał w 2008 roku dziennikarz, stanął w samym środku wydarzeń będąc negocjatorem dwóch tajemniczych organizacji.

Autorstwo: Victor Orwellsky
Źródło: Orwellsky.blogspot.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. kierownik.karuzeli 13.01.2017 21:08

  na każdego cwaniaka znajdzie się większy cwaniak. pytanie kto będzie tym większym?

 2. Light 13.01.2017 22:48

  Kometa 😉

 3. replikant3d 13.01.2017 23:34

  Wy naprawdę myślicie że oni tak na serio? To gra! dla pospólstwa! Ponad podziałami zgodnie współpracują ze sobą! Kiedy zrozumiecie że tam nie ma podziałów?! Współczuje temu dziennikarzowi że pokornie przyjął rolę ,,pożytecznego idioty,, niestety. A to że między sobą czasami walczą….tak jest w każdej przestępczej organizacji! Mechanizmy są takie same niezależnie od wielkości! Ale w głównych kwestiach idą łeb w łeb. Nie dajcie się nabrać. Już dali chińcom odczuć kto tu rządzi jak im parę kontenerów z orbity rozwalili.

 4. replikant3d 13.01.2017 23:35

  A po za tym chyba lepiej jak się nawzajem wykończą?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.