Chciała zemsty na swoim byłym, ale… pomyliła się

Opublikowano: 26.09.2023 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 2863

Pewna kobieta chciała się zemścić na swoim byłym partnerze. Uznała, że świetnym rozwiązaniem będzie zniszczenie mu samochodu. Pomyliła się jednak i zniszczyła przypadkowe auto obcej osobie. Wpadła na gorącym uczynku.

Policjanci podczas nocnego przejazdu przez gminę Lubicz nieopodal Torunia zatrzymali 31-latkę, która uderzała kamieniem w zaparkowany samochód.

Funkcjonariusze zatrzymali się i podjęli interwencję, wobec jak się okazało, 31-letniej mieszkanki gminy Obrowo. Ta nie reagowała na polecenia policjantów, była pod wyraźnym działaniem alkoholu, awanturowała się i próbowała odejść z miejsca.

Samochód, przy którym ją zastali miał uszkodzone dwie szyby i część karoserii. Kobieta dalszą część nocy spędziła w izbie wytrzeźwień, a następnie została przewieziona do policyjnej celi.

Policjanci przeprowadzili oględziny renault i dotarli do właściciela zdewastowanego samochodu, od którego przyjęli zawiadomienie o przestępstwie. Podejrzana dzień później usłyszała zarzut zniszczenia mienia. Jak ustalili mundurowi, chciała zrobić na złość byłemu partnerowi i dlatego okładała samochód kamieniem. Pomyliła się jednak i wybrała auto zupełnie obcego mężczyzny.

Za popełnione przestępstwo może jej grozić do pięciu lat pozbawienia wolności.

Na podstawie: KMP w Toruniu
Źródło: NCzas.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.