Chce wysyłać krytyków imigracji do lekarzy

Opublikowano: 17.12.2016 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 588

Wiceprzewodniczący niemieckich socjaldemokratów Ralf Stegner stwierdził, że osoby ostrzegające przed napływem imigrantów potrzebują porady lekarskiej, a nie politycznej. Dodatkowo oskarżył on Rosję o wspomaganie narodowo-konserwatywnej Alternatywy dla Niemiec przed przyszłorocznymi wyborami parlamentarnymi.

Stenger udzielił wywiadu niemieckiej edycji portalu „Huffington Post”, w którym przede wszystkim skrytykował osoby przestrzegające przed napływem imigrantów do kraju naszego zachodniego sąsiada i przed groźbą jego islamizacji. Wiceszef Socjaldemokracji Partii Niemiec (SPD) stwierdził, że ta część niemieckiego społeczeństwa powinna znaleźć się pod opieką lekarską, a nie polityczną, natomiast niechęć do obcokrajowców bierze się z nadużywania ubiegłorocznych wydarzeń w Kolonii. Wówczas doszło do wielu przypadków molestowania kobiet i napaści na nie ze strony imigrantów z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu, co według Stegnera w tym roku już się nie powtórzy.

Jednocześnie wicelider socjaldemokratów ostrzegł przed narodowo-konserwatywną Alternatywą dla Niemiec (AfD), która ma według niego otrzymywać wsparcie Rosji przed przyszłorocznymi wyborami parlamentarnymi. Stegner dodał, iż wpływ Rosjan jest zwłaszcza widoczny w sieciach społecznościowych.

Na podstawie: jungefreiheit.de, huffingtonpost.de
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. erazm55 17.12.2016 15:04

    “…co według Stegnera w tym roku już się nie powtórzy.”

    Bo “inżynierowie”zajęci są udoskonalaniem szybkiego przemieszczania się po schodach?

  2. Konter 17.12.2016 19:04

    Jestem szalenie ciekawy co tym razem wydarzy się u naszych sąsiadów w Sylwestrową noc, bo szczerze wątpię aby obyło się bez “incydentów”.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.