Chcą zamrozić bieguny Ziemi za pomocą smug chemicznych

Opublikowano: 21.09.2022 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1160

Geoinżynieria, tak jak UFO, nie jest już wyłącznie dziwną teorią spiskową. Co więcej, słyszymy ostatnio o coraz większej ilości śmiałych planów wpływania na globalny klimat poprzez zwiększenie stopnia odbicia światła słonecznego, co najłatwiej osiągnąć poprzez planowane opryski. Najnowszy dziwaczny plan wymaga użycia 125 odrzutowców-tankowców do opryskania części ziemskiej atmosfery i zablokowania światła słonecznego.

Geoinżynieria to zespół środków i wpływów mających na celu aktywną zmianę warunków klimatycznych w lokalnym rejonie Ziemi lub na całej planecie w celu przeciwdziałania niepożądanym zmianom klimatycznym i uzyskania najbardziej komfortowych warunków życia i działalności gospodarczej na większości planety. Niektórzy eksperci ds. klimatu ostrzegali niedawno, że działalność człowieka spowodowała, że ​​globalne ocieplenie przekroczyło „punkt krytyczny”, sprawiając, że topnienie czap lodowych jest prawie nieuniknione.

Jednak nowe badanie prowadzone przez Wake Smitha z Yale University zaproponowało kontrowersyjny plan zamrożenia bieguna północnego i południowego i powstrzymania problemu. W tym celu naukowcy proponują rozpylanie w atmosferze mikroskopijnych cząstek aerozolu. Warto zauważyć, że istnieją teorie, że podobne technologie „chemtrails” zostały już wykorzystane potajemnie i że doprowadziły do ​​globalnych zmian klimatycznych, które teraz obserwujemy.

Cząstki te – głównie dwutlenek siarki – zostaną rozpylone w dwóch dużych obłokach na obu półkulach na wysokości około 43 000 stóp, gdzie będą dryfować w kierunku biegunów i rzucać na nie mały cień. To z kolei obniży temperaturę i zminimalizuje utratę lodu.

Aby osiągnąć ten cel, naukowcy proponują wykorzystanie floty 125 wojskowych tankowców powietrze-powietrze, które będą musiały wykonać 175 000 lotów rocznie. Jeśli to wszystko brzmi nieco podejrzanie, to nie tylko z powodu możliwych niezamierzonych konsekwencji rozpylania tak wielu cząstek w atmosferze, ale także z powodu logistyki związanej z uruchamianiem ponad 10 000 lotów każdego miesiąca.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

8

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.