Chcą wciągnąć Polskę w wojnę!

Opublikowano: 09.06.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1627

Czy Polska wyśle wojsko na Ukrainę? Były szef NATO nie pozostawia wątpliwości — chcą fizycznie wciągnąć nasze państwo w wojnę w Rosją!

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Fenix 09.06.2023 10:13

    Obywatelskie nieposłuszeństwo w sprawie powołania Polaków na wojnę.Nie naszą wojnę !!! Czy całe NATO włączy się w tą wojnę wraz z USA, pytam bo rozkazy już przychodzą stamtąd dla podobcasowych. Przykład idzie z góry więc najwyższy czas zmienić prawo ,Duda Morawiecki z rządem i całym sejmem niech maszeruje na pierwszą linie frontów w Ukrainie wraz z żełyńskim i przydupasami ,ci chętnie pójdą za wami. Polacy kierujmy się zdrowym rozsądkiem, tam gdzie rządzącym nie staje.

  2. sanchop 09.06.2023 17:13

    Fenix: “…tam gdzie rządzącym nie staje.” 🤣 staje, staje na małych chłopców.
    Nie każdy doczyta, że także chodzi o mencena. W IPN jest nazwisko “mentzen” wpiszcie i wyskoczy, ale czy to ktoś z rodziny? Ciężko jest znaleźć kim jest ojciec tego piwowara i jego dziadek…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.