Chcą usunąć polską konstytucję?

Opublikowano: 14.02.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1451

Dlaczego niektóre głosy, takie jak Konfederacji z Bosakiem i Mentzenem apelujące o reset konstytucyjny, są pomijane w dyskusji. Omówimy także kontrowersyjne wypowiedzi dotyczące bezpieczeństwa dyplomatów w kontekście stosunków z Rosją i jak to wpisuje się w szeroki kontekst bezpieczeństwa międzynarodowego. Nie zabraknie również tematu wzrostu cen energii i jego wpływu na życie Polaków, zakończenia tarcz energetycznych, oraz skutków polityki klimatycznej UE. Przyjrzymy się także rozbijającej się koalicji rządzącej i jak różnice w postulatach wpływają na realizację obietnic wyborczych.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.