Chcą segregować naród rękami pracodawców!

Opublikowano: 21.11.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 575

Grupka posłów, a nie rząd, przygotowała projekt ustawy przerzucającej odpowiedzialność z urzędników na pracodawców, którzy mieliby monitorować zabiegi medyczne swoich podwładnych i na tej podstawie orzekać w jakiej formule, na jakim stanowisku i czy w ogóle nadają się jeszcze do pracy. To jawny wyraz dyskryminacji i segregacji Polaków, od którego rząd umywa ręce, choć koncepcja wyszła właśnie z kręgów władzy. Czy rzeczywiście grozi nam segregacja sanitarna i czy w świetle polskiego prawa, w tym przede wszystkim ustawy o ochronie danych osobowych oraz samej w sobie Konstytucji RP ma ona jakiekolwiek legalne podstawy? O tym już dziś w programie Piotra Korczarowskiego opowie poseł Robert Winnicki.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 1 , średnia ocena wartości wpisu: 5,00 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.