Chcą konfiskować własność dla walki ze zmianami klimatu

Opublikowano: 13.04.2023 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Publicystyka, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 3098

Demokracja jest atakowana. Dyrektor generalny JPMorgan Chase (jeden z największych holdingów finansowych na świecie – przypis WM), Jamie Dimon, który został kupiony przez Światowe Forum Ekonomiczne, uważa, że rząd USA powinien zacząć przejmować własność prywatną w celu walki ze zmianami klimatycznymi.

To nie jest przesada. W swoim corocznym liście do akcjonariuszy Dimon stwierdził, że „rządy, firmy i organizacje pozarządowe” mogą potrzebować powołania się na „wywłaszczenie za odszkodowaniem”, aby uzyskać „wystarczająco szybko odpowiednie inwestycje na inicjatywy dotyczące sieci, energii słonecznej, wiatru i rurociągów”.

Wdrożenie socjalizmu byłoby szybką drogą do osiągnięcia celu WEF, który głosi, że „Nie będziesz nic posiadać i będziesz szczęśliwy”.

Dimon proponuje upaństwowienie oraz całkowite zniesienie kapitalizmu. „Konieczność dostarczania niedrogiej i niezawodnej energii na dziś, a także dokonywania niezbędnych inwestycji w celu dekarbonizacji dla jutra, podkreśla nierozerwalne powiązania między wzrostem gospodarczym, bezpieczeństwem energetycznym i zmianami klimatycznymi. Musimy zrobić więcej i musimy to zrobić natychmiast” – dodał Dimon.

Oni próbują siać panikę wokół problemu, który nie istnieje. Według nich mamy oddać wszystkie nasze wolności rządowi, aby zapobiec naturalnie występującym zmianom pogody. Robią wszystko, co możliwe, aby zniszczyć nasz sposób życia. Przypomina mi to cesarza rzymskiego Maksymina I (Maximinus, 235-238 n.e.), który skutecznie ogłosił, że całe bogactwo w kraju należy do państwa. Płacił łapówki każdemu, kto wydał sąsiada za ukrywanie majątku. Oczywiście IRS już robi dokładnie to samo, co Maximinus. Dzielą się łupami z czyjegoś majątku z tym, kto go wyda.

Kiedy Maximinus zniszczył w ten sposób małe firmy, doprowadziło to do załamania zaufania do gospodarki. Od tego czasu handel gwałtownie upadł, a firmy nie wznowiły działalności. Nie było Wielkiego Resetu. W tym przypadku tylko jeden cykl Pi wyznaczył dno rzymskiej gospodarki od 237 do 268 r. n.e. (31 lat).

Światowe Forum Ekonomiczne zaczęło zmieniać nasz sposób życia w 2019 roku, kiedy zablokowało światową gospodarkę z powodu wirusa. Właśnie dlatego rok 2027 jest ważnym punktem zwrotnym dla wielu naszych modeli na całym świecie. Zamieszki społeczne, których doświadczamy w 2023 roku, to tylko preludium tego czego możemy się spodziewać w 2024 roku.

Jakość naszego życia spada od czasu zaplanowanej pandemii, kiedy to rządy maksymalnie rozszerzyły swoje wpływy na życie ludzi. Oni już otwarcie dyskutują o planach odebrania nam wolności. Nie da się już temu zaprzeczyć.

Źródło zagraniczne: ArmstrongEconomics.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.