Cenzura prewencyjna dotknęła kolejne strony

Opublikowano: 23.05.2022 | Kategorie: Media, Publikacje WM, Świat komputerów, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1829

ABW zablokowała kolejne niezależne strony informacyjne. Do grona prześladowanych można dopisać dwa blogi. O ilu ocenzurowanych stronach jeszcze nie wiemy?

„Kurier Poranny” został zablokowany w tym samym czasie co nasz portal, ponieważ ostatni wpis ma datę 28 kwietnia. Aktualnie autor publikuje na blogowni NEon24.pl, która chociaż odnotowała gwałtowny spadek wizyt, to jako tako się trzyma.

Drugim zablokowanym blogiem jest „Uczta Baltazara”, która poinformowała o blokadzie we wpisie z 18 maja, a 21 maja poddała się publikując wpis z notatką: „Widoczność naszego bloga w Internecie – bez VPN – jest prawie całkowicie wyzerowana. Publikowanie dla garstki czytających jest bezsensowne. Ostatni tekst «Uczty Baltazara» poniżej”.

Na obie strony można wejść stosując nasze porady opublikowane TUTAJ lub TUTAJ.

Autorstwo: Maurycy Hawranek
Źródło: WolneMedia.net

12

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.