Zaplanowany kryzys żywnościowy – 1

Opublikowano: 27.07.2022 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 2502

Rządy na całym świecie, w ramach „walki ze zmianami klimatycznymi” płacą rolnikom za niszczenie swych plonów, zabijanie zwierząt hodowlanych, zaprzestanie dalszych upraw i pozbywanie się ziemi. Nakazują ograniczyć emisję CO2 i azotu (absolutnie niezbędnych roślinom do życia) i to w sytuacji niedoboru nawozów oraz pogłębiającej się globalnej recesji, rekordowej inflacji i coraz wyższych kosztów życia. I to w momencie, gdy sankcje antyrosyjskie odcięły Europę od podstawowych surowców energetycznych. Już dawno przekroczyliśmy punkt, w którym można by uznać to wszystko za przypadek, prawda? Gdyby rządy chciały umyślnie zubożyć i zagłodzić swych obywateli, czy zrobiłyby to inaczej?

15

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. najzwyklejszy 23.10.2022 19:50

    Cóż, celowe debilne tłumaczenie i zaprzeczanie naturze, prawdzie, naturalnemu prawdziwemu życiu. Tłumaczenie i działanie globalnych ludobójców, fanatycznych morderców, ich armii judaszy. Cóż, zapominają tylko że był, jest i będzie Ktoś taki jak Bóg, który na ich temat się wypowiedział. Zetrze ich jak pył ścierką, chociaż będą mu przeciwstawiać. Co za idioci i idiotyczne celowe działania, za które karą tylko śmierć.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.