Celem WEF jest stworzenie Nowego Porządku Świata

Opublikowano: 22.01.2023 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 6415

Jeden z mówców w Davos wyraźnie nakreślił program Światowego Forum Ekonomicznego, kiedy stwierdził, że nadrzędnym celem jest stworzenie nowego porządku świata.

Uwagi wygłosił Bilawal Bhutto Zardari, minister spraw zagranicznych Pakistanu, podczas wczorajszego dnia dorocznej elitarnej konferencji. „Tutaj, w WEF, toczy się wiele dyskusji na temat tego, jaki będzie nowy porządek świata, jak pracujemy w kierunku nowego normatywnego porządku światowego, który pozwala nam zająć się naszymi różnicami i sporami jako cywilizowany świat” – powiedział Zardari.

„Wierzę, że w tej chwili jesteśmy w tak bardzo partyzanckim, hiper spolaryzowanym czasie, że nie będziemy w stanie dzisiaj stworzyć tych nowych Helsinek, ale idąc naprzód, musimy tworzyć i ulepszać nasz normatywny i międzynarodowy porządek instytucjonalny na arenie międzynarodowej, abyśmy mogli zająć się tymi skargami” – dodał. „Mam nadzieję, że tym razem, kiedy zbudujemy nowy porządek świata lub nowy porządek oparty na zasadach, głos globalnego południa i krajów rozwijających się zostanie uwzględniony” – powiedział Zardari.

Inny mówca narzekał na to, że są kraje przedkładające własną suwerenność ponad interes „porządku światowego”.

Jak jednak według WEF będzie wyglądało życie w Nowym Porządku Świata? Nie musimy sami zgadywać, wielu innych uczestników Davos wyraźnie nakreśliło, jaki będzie mieć ono charakter…

1. Opisano tzw. 5-minutowe miasta, które wyglądają jak więzienia.

2. Podkreślono koniec wszelkich podróży samochodem.

3. Zapowiedziano wprowadzenie wszczepianych czipów do mózgu.

4. Chcą wprowadzić cyfrową bazę danych do monitorowania, kto został zaszczepiony, a kto nie.

5. Zapowiedziano nową pandemię „na skalę COVID-19”.

6. Podkreślono rozprawienie się z „dezinformacją”, która uniemożliwia ludziom przyjmowanie szczepionek.

7. Zapowiedziano koniec wolności słowa.

8. Subwersja całej kultury przez LGBT.

9. Zapowiedziano jedną światową religię opartą na ekologii.

10. Przyśpieszenie ekologicznej histerii w celu przejęcia większej władzy i obniżenia standardów życia.

Media głównego nurtu nadal traktują „nowy porządek świata” jako teorię spiskową, która nie istnieje, z wyjątkiem przypadków, gdy prawdziwi globaliści używają tego wyrażenia, w którym to przypadku istnieje i jest dobrą rzeczą.

Źródło zagraniczne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. joel 22.01.2023 15:06

  “Dziadek do orzechów”. Jaki rodzic przyprowadza na taki “spektakl” swoje dzieci

  https://rumble.com/v26nrys-dziadek-do-orzechw.-jaki-rodzic-przyprowadza-na-taki-spektakl-swoje-dzieci.html?mref=pzf5d&mc=81xth

 2. andi170 22.01.2023 19:00

  Nic tylko bombka w Davos i problem globalistów się rozwiąże.

 3. JedynaDroga 22.01.2023 19:04

  Prawdziwie oświecony rodzic, który łyka wszystko jak pelikan.

  W podstawówce miałem kolegę , chodził w czerwonych spodniach, mama podkreśla jego oczy delikatnym makijażem, na komunię dostał damski rower.

 4. kufel10 23.01.2023 04:36

  @JedynaDroga
  Zwróć uwage ilu frajerów dziś chodzi w czerwonych spodniach, dodatkowo zapuszczają brody lub malują sobie tuszem jakieś niezrozumiałe wzorki na rękach czy nogach, pozują na mężczyzn z tymi tłustymi zadkami. Puder czy makijaż by mnie w ich przypadku nie dziwił.

 5. Fenix 23.01.2023 07:07

  Ciekawe który seryjny samobójca zapisze się w historii? Jako pogromca , likwidator elit idiokratów! .utin miałeś szanse, trzeba było skorzystać. Oni wszyscy w jednym miejscu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.