CDC zmanipulowało dane ws. preparatu na COVID-19

Opublikowano: 29.12.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2559

Dane zostały zmanipulowane przez naukowców przeprowadzających rzeczywiste badanie dla CDC, aby wykazać, że „szczepionki” COVID-19 są bezpieczne do stosowania w czasie ciąży, jednak analiza rzeczywistych wyników pokazuje, że 4 na 5 zaszczepionych ciężarnych kobiet poroniło.

Badanie zatytułowane „Wstępne ustalenia dotyczące bezpieczeństwa szczepionek przeciwko COVID-19 u kobiet w ciąży” zostało opublikowane w „New England Journal of Medicine”. Od 14 grudnia 2020 r. do 28 lutego 2021 r. do scharakteryzowania początkowego bezpieczeństwo szczepionek mRNA COVID-19 u osób w ciąży.

Wniosek autorów z badania jest następujący: „Wstępne ustalenia nie wykazały wyraźnych sygnałów bezpieczeństwa wśród kobiet w ciąży, które otrzymały szczepionki mRNA Covid-19. Jednak bardziej długotrwałe obserwacje, w tym obserwacja dużej liczby kobiet zaszczepionych we wcześniejszym okresie ciąży, są niezbędne do informowania o wynikach matki, ciąży i noworodka”.

Autorzy badania, do których należy „CDC v-safe COVID-19 Pregnancy Registry Team”, byli w stanie to stwierdzić ze względu na sposób, w jaki przedstawili swoje wyniki, które były następujące: „Wśród 827 uczestniczek, które zakończyły ciążę, ciąża zakończyła się żywym urodzeniem u 712 (86,1%), spontanicznym poronieniem u 104 (12,6%), urodzeniem martwego dziecka u 1 (0,1%) i innymi wynikami (indukowane aborcja i ciąża pozamaciczna) u 10 (1,2%)”.

Autorzy badania wysunęli również następujące twierdzenie na podstawie powyższych liczb: „Chociaż nie jest to bezpośrednio porównywalne, obliczone proporcje niekorzystnej ciąży i wyników u noworodków u osób zaszczepionych przeciwko COVID-19, które zakończyły ciążę, były podobne do częstości występowania zgłoszonych w badaniach z udziałem kobiet w ciąży, które przeprowadzono przed pandemią COVID-19”.

Jednak czytając drobny druk tabeli 4, w której twierdzą, że tylko 104/12,6% z 827 zakończonych ciąż zakończyło się poronieniem (samoistną aborcją), widzimy, że przedstawione przez nich liczby są niezwykle mylące. Wynika to z 827 zakończonych ciąż, 700/86% kobiet otrzymało dawkę „szczepionki” Pfizera lub Moderny w trzecim trymestrze ciąży. Trzeci trymestr ciąży trwa od 27 do 40 tygodnia, a zatem niemożliwe jest poronienie, ponieważ uważa się, że nastąpiło ono przed 20. tygodniem ciąży.

Oznacza to, że tylko 127 kobiet otrzymało „szczepionkę” Pfizer lub Moderna COVID-19 w pierwszym/drugim trymestrze ciąży, a 104 kobiety niestety straciły dziecko. W związku z tym wskaźnik częstości poronień wynosi 82%, a nie 12,6%, jak przedstawiono w wynikach badania.

Nie jest możliwe, aby ktokolwiek zaszczepiony w trzecim trymestrze ciąży poronił w odniesieniu do parametrów ustalonych w badaniu. Utrata ciąży w tym przypadku byłaby uważana za martwy poród, występujący po 20. tygodniu ciąży.

Autorzy tego badania zmanipulowali dane, aby pokazać, że „szczepionki” przeciwko COVID-19 są bezpieczne do stosowania w czasie ciąży. Rzeczywiste ustalenia pokazują, że jest na odwrót. Ich działania mają teraz tragiczne konsekwencje dla kobiet w całej Wielkiej Brytanii.

Według stanu na 23 czerwca 2021 r. 289 kobiet zgłosiło utratę dziecka z powodu „szczepionek” przeciwko COVID-19. Jednak rzeczywista liczba może być oszałamiająco wyższa, ponieważ tylko 1-10% działań niepożądanych zgłaszanych do programu.

153 doniesienia o poronieniu, 1 doniesienie o smutnej śmierci wcześniaka, 5 doniesień o śmierci płodu i 4 doniesienia o urodzeniu martwego dziecka zostały zgłoszone jako niepożądane reakcje na szczepionkę Pfizera.

Jako działania niepożądane „szczepionki” AstraZeneca zgłoszono 113 zgłoszeń poronienia, 1 przypadek zgonu płodu i 2 przypadki urodzenia martwego dziecka.

7 doniesień o poronieniu zostało zgłoszonych jako niepożądane reakcje na ostatnio zatwierdzoną w nagłych wypadkach szczepionkę Moderna.

Jeśli to nie jest rażąca zbrodnia przeciwko ludzkości, to nie wiemy, co nią jest.

Na podstawie: Ncbi.nlm.nih.gov, Gov.uk,
Źródło oryginalne: DailyExpose.uk
Źródło polskie: LegaArtis.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.