Całował po nogach afrykańskich polityków!

Opublikowano: 13.04.2019 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 1902

Dziwne wypowiedzi i zachowania jezuity Jorge Bergoglio zasiadającego na tronie piotrowym w Watykanie, który nazywany jest papieżem Franciszkiem, od dawna szokują Katolików na całym świecie. Tym razem papież dał popis w Sudanie Południowym, gdzie ku konsternacji zgromadzonych, zaczął całować po nogach afrykańskich polityków.

Niezwykłe zachowanie głowy Kościoła katolickiego miało być rzekomo próbą przekonania sudańskich polityków do pokoju. Trudno jednak uwierzyć, że zrozumieli ten wiernopoddańczy gest. Nie sposób wyobrazić sobie jakiegokolwiek rabina, czy imama, który całuje kogokolwiek po nogach. Brak szacunku Franciszka do sprawowanego urzędu jest wprost porażający.

Wcześniej wierni kościoła zauważyli, że papież Franciszek nie klęka przed Najświętszym Sakramentem. Wyjaśniono im to w ten sposób, że ma zwyrodnienie kolana. Teraz gdy cały świat zobaczył jak pada na ziemię i całuje po nogach jakichś polityków, hipoteza ta ostatecznie upadła.

W kontekście wydarzeń z Sudanu bardzo dziwne jest to, że zaledwie kilka dni temu Franciszek zrobił scenę, gdy nie chciał pozwolić aby ludzie całowali go w pierścień podczas audiencji. Aż tu nagle, po kilku dniach, całuje stopy ludziom, którzy są bezpośrednio odpowiedzialni za okrucieństwa wojenne w Sudanie Południowym.

Trudno nie odnieść wrażenia, że pan Bergoglio mozolnie pracuje na zniszczenie chrześcijaństwa, albo przynajmniej na schizmę. Coraz więcej katolików twierdzi już teraz, że dla nich Franciszek to nie jest ich papież. Ich zdaniem prawdziwym papieżem jest Benedykt XVI.

Kim zatem jest nieszczęsny argentyński Jezuita? Niektórzy twierdzą, że jest agentem globalistów, lewicowcem i zwolennikiem Che Guevary. Coraz więcej ludzi uważa też, że szokujące zachowania papieża wskazują na to, że jest on biblijnym Fałszywym Prorokiem z apokalipsy św. Jana. Trudno się dziwić, że w obliczu takich wydarzeń łatwiej uwierzyć w to, że to już apokalipsa.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Radek 13.04.2019 18:06

  Pokłon może być pięknym gestem w wielu kulturach. Ale trzeba uważać kto i komu się kłania. Papież nie powinien się nikomu kłaniać jako głowa kościoła. Jedynie Bogu i ewentualnie w świątyniach innych religii. Te osoby którym się kłaniał powinny się na to nie zgodzić, bo to dla nich też wstyd, że mają aż taką pychę i nie umieją się ukłonić wzajemnie.

 2. Cosmo 13.04.2019 21:58

  Jak pragnę zdrowia antypapież!

 3. Fenix 14.04.2019 07:50

  Trudno mi się do tego odnieść. To pewne, poddaństwo nie jest oznaką chwały człowieka. Papież całuje Ziemie, drugi całuje nogi polityków , ich konsternacja ( jego cwany kapryś ,blichtr) by przywrócić pokój ? Dziękujmy Bogu za przywrócenie ducha jedności ludzi dla życia w pokoju. Stan bycia ludzi , nastaniem pokoju, tak rozwój świadomości . Odpowiedz, uznaje tym jestem ! Pytaniem, kim chcę być ? Odpowiedzialność zbiorowa , wypadkową dla całości! Kim są ludzie na Ziemi ? Kim chcemy być? Godnymi ludźmi być , ten kierunek wybieramy do rozwoju naszej cywilizacji!

 4. Aloes 14.04.2019 12:18

  Jedna z przepowiedni odnośnie końca świata mówi, iż nastanie CZARNY PAPIEŻ. Wielu interpretuje to bezpośrednio odnosząc to do koloru skóry. Należ jednocześnie zwrócić uwagę na pewien fakt. Od dawna jest przyjęte, że najwyższy rangą jezuita nosi miano CZARNEGO PAPIEŻA!!! W nawiązaniu do tego co ten jezuita wyprawia dobiega koniec świata który znamy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.