Cała prawda o samochodach elektrycznych i bateriach

Opublikowano: 26.08.2022 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 2250

W Niemczech co roku marnują się nadwyżki energii o wartości 3 miliardów euro. Za 300 milionów można już dzisiaj zbudować baterie, w których takie nadwyżki można gromadzić. Ale nikogo to nie interesuje.


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. hashi 30.10.2019 20:13

    Zlepek czy nie spisek jest oczywisty. Autor zawsze zanim nagra sprawdza wiele źródeł.
    Za bzdury tego bym nie uznał. Warto obejrzeć. Polecam też nowszy film o autach wodorowych.

  2. emigrant001 01.11.2019 16:15

    @Wilkowy jesteś ofiarą papki medialnej i może dlatego łatwiej ci wmówić, że czarne jest białe. Solidny reportaż, któremu nie da się zarzucić fałszu ale ty widzisz tanią sensacje tam gdzie są fakty. Brawo ty

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.