Cafe de Flore – Metoda DDW

Opublikowano: 07.06.2014 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 4297

Metoda “Droga Do Wolności”, to proces badania podświadomych zapisów, programów i blokad na poziomie duszy i wyżej za pomocą wahadła i arkuszy. Jej celem jest uwolnienie od nich i wprowadzenie na ich miejsce energii miłości, twórczości i harmonii. Przy użyciu tej metody możliwe jest oczyszczanie takich sfer życia człowieka jak: relacji między ludzkich, DNA i chromosomów, oraz wszelkich zaburzeń w ciele fizycznym, klątw, magii, stygmatów i tatuaży energetycznych, bloków na wysokich poziomach, połączeń energetycznych z innymi ludźmi i istotami, bloków pozytywnej ekspresji, przysiąg, ślubów, kontraktów i zobowiązań, ciemnych energii i istot, nieharmonijnych energii, negatywnych programów z poprzednich wcieleń, mających wpływ na człowieka, domów, biur, posesji również z zaprogramowania ciekami wodnymi. Metoda ta pozwala na zmianę swojego życia, realizację celów i zamierzeń, otwiera nowe perspektywy.

Źródło: YouTube
Premiera w RWM: 25.05.2014


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.