Cafe de Flore – Metoda DDW

Opublikowano: 07.06.2014 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1221

Metoda “Droga Do Wolności”, to proces badania podświadomych zapisów, programów i blokad na poziomie duszy i wyżej za pomocą wahadła i arkuszy. Jej celem jest uwolnienie od nich i wprowadzenie na ich miejsce energii miłości, twórczości i harmonii. Przy użyciu tej metody możliwe jest oczyszczanie takich sfer życia człowieka jak: relacji między ludzkich, DNA i chromosomów, oraz wszelkich zaburzeń w ciele fizycznym, klątw, magii, stygmatów i tatuaży energetycznych, bloków na wysokich poziomach, połączeń energetycznych z innymi ludźmi i istotami, bloków pozytywnej ekspresji, przysiąg, ślubów, kontraktów i zobowiązań, ciemnych energii i istot, nieharmonijnych energii, negatywnych programów z poprzednich wcieleń, mających wpływ na człowieka, domów, biur, posesji również z zaprogramowania ciekami wodnymi. Metoda ta pozwala na zmianę swojego życia, realizację celów i zamierzeń, otwiera nowe perspektywy.

Źródło: YouTube
Premiera w RWM: 25.05.2014

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o