Szmydt u rosyjskiego propagandysty

Opublikowano: 23.05.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 638

Były polski sędzia Tomasz Szmydt w programie rosyjskiego propagandysty Sołowjowa. Polecam pierwszą część wideo (pierwszy wywiad) – można uśmiać się do łez.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Stanlley 24.05.2024 08:59

  Sołowiow jest lewy – jak by ktoś był ciekawy to właśnie on lansował inwazję na UA – a że ma ogromną popularność , to władze nie mogły tego tak kompletnie zlekceważyć. Patrząc z perspektywy czasu widać że władze Rosji wzdrygały się przed decyzją o inwazji. W grudniu, przed wojną Binden na konferencji prasowej powiedział “USA nie pomogą Ukrainie w przypadku wojny z Rosją” , ale widać nie dotarło, w połowie stycznia szef NATO, Stoltenberd powiedział na konferecji : “W przypadku wojny Ukjrainy z Rosją, NATO nie pomoże”. No i ktoś ma jeszcze jakieś pytania – kto tak naprawdę chciał tej wojny? W tym czasie – ten royjski propagandzista miał serię programów o tym jak to gnębią ludzi w Doniecku i Ługańsku i że trzeba pójść na zdziczałych Ukraińców….

  Punkt widzenia Andromedy – Binden i Stoltenberd powielają rosyjskiego propagandzistę 😀 dobre 😀

 2. Stanlley 24.05.2024 09:00

  Obejrzałem i faktycznie – prawdę powiedział…. przecież to oczywiste kto rządzi… na skinienie palca leci prezydent i premier… ktoś czegoś nie rozumie?

  Na początku tego pierwszego wywiadu z problemami technicznymi – pytanie bardzo dobre, ciekawe czy celowo udawali problemy techniczne, czy faktycznie je mieli…

  Pytanie o zagrożenie też uzasadnione – przypomnijmy sobie wywiaz z dziennikarką GW jeszcze za rządów pisiorków – opowiadał o tym jak był przydzielony do grupy zadaniowej mającej wymysić posłuszeństwo pozostałych sędziów, sprzeciwił się i opowiedział o tym. Znana jest ta sprawa jako afera hejterska…

 3. Stanlley 24.05.2024 10:46

  Przesłuchałem całość – widać że towarzyszka Andromega cierpi na kompletne odklejenie od rzeczywistości. Sędzia Szmydt wypowiadał się logicznie, to co mówił było spójne i dość oddawało polskie realia. A Petelicki? Poszedł w przerwie meczowej do garażu by kilkakrotnie się zastrzelić… Lepper również popełnił samobójstwo po tym jak zaczął wywlekać afery świń…. Pegasus – oficjalne informacje mówią że został zainstalowany na telefonach 2 000 000 Polaków… Życie w zgodzie narodów słowiańskich jest jak najbardziej w naszym interesie – to też się towarzyszce nie podoba… propaganda propagandą – kazdy ma swoją, polska propaganda jest oparta o nielogiczne kłamstwa, u nich – zaprosili zbiega. O aferze hejterskiej to też towarszyszka nie słyszała… a szkoda…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.