Były minister obrony Kanady o UFO

Opublikowano: 17.09.2020 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1159

Czy wielkie ujawnienie już trwa? Czy kolejne państwa ujawnią swoje archiwa o UFO? Co ujawnił w wywiadzie były minister obrony Kanady Paul Hallyer? Czy da się zaprzeczyć dowodom na istnienie UFO? Czy grozi nam inwazja z kosmosu? Dlaczego obce rasy boją się naszej broni atomowej? Czy stać nas na współpracę z istotami z dalekich układów gwiezdnych? Czy starożytny satelita Black Knight jest niezbitym dowodem na istnienie nie znanej nam cywilizacji kosmicznej?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.