Była minister Izraela przyznała się do morderstw

Opublikowano: 05.02.2013 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 622

Była minister spraw zagranicznych syjonistycznego państwa Izrael przyznała się do mordowania intelektualistów na terenie Europy, operując pod ochroną MOSSAD-u dla którego pracowała. Przyznała się także do bycia prostytutką, filmowania siebie i klientów podczas aktów seksualnych aby później ich szantażować, manipulować, zdobywać tajemnice państwowe i zmuszać do współpracy. “Zrobiłabym to jeszcze raz…”

Tzipi Livni, była minister spraw zagranicznych Izraela, wyjawia że pracując jako agentka MOSSAD-u uprawiała seks z kilkoma arabskimi osobistościami “w celu wciągnięcia ich w skandaliczną sytuację i zdobycia tajemnic państwowych oraz politycznych ustępstw na korzyść Izraela”. Przyznała się nawet do morderstw na terenie Europy, gdzie ofiarami byli arabscy intelektualiści. Dodała że MOSSAD był zmuszony do takich interwencji (czytaj: morderstw) w imię bezpieczeństwa.

W niedawnym wywiadzie dla brytyjskiego “The Times”, w obecności prasy izraelskiej i arabskiej, Pani Livni stwierdziła że “nie widzi nic złego” w używaniu seksu i mordowaniu dla dobra Izraela. Powiedziała że jest dumna ze swoich osiągnięć i nie zawahałaby sie uczynić tego ponownie dla Izraela. Wyznania Tzipi Livni stają sie dobrą ilustracją (i potwierdzeniem) niedawnej wypowiedzi wysokiej osobistości religijnej Chachana Israeli Ari Shaphota, który rozgrzesza Żydów za podobne zachowanie i ogłasza “seks z wrogiem w zamian za ważne informacje” dozwolonym, twierdząc że “żydowska religia na to zezwala.”

Tzipi Livni pracowała na kilku wysokich stanowiskach. Była na czele partii Likud ale później dołączyła do Ariela Sharona tworzącego partię Kadima. Była ministrem spraw zagranicznych w rządzie Olmerta i jest współodpowiedzialna za atak na Liban (2006) i na Gazę (2008).

Po upadku gabinetu Olmerta, partia Kadima pokonała Likud zdobywając parlamentarną większość w wyborach 2009, ale nie była w stanie stworzyć gabinetu, który ostatecznie dostał sie w ręce Netanyahu. Wcześniej Pani Livni była oficerem MOSSAD-u przeczesującym stolice europejskich państw w poszukiwaniu palestyńskich i arabskich ofiar. Tzipi Livni może wkrótce stanąć na czele nowej partii I wystartować w wyborach. Może nawet stanąć na czele następnego rządu Izraela. a z pewnością będzie kontynuować jego politykę ekspansji i wojen – jak podczas poprzedniej kadencji.

Żaden kraj europejski, w którym jej morderstwa miały miejsce, nie wydał nakazu aresztowania. Nikt nie zadaje dodatkowych pytań. Nie ma też żadnych deklaracji wszczęcia śledztwa w tej sprawie.

To pokazuje jak ścisła jest syjonistyczna kontrola rządów Europy i ich organów państwowych. Większość firm odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na europejskich lotniskach jest izraelska, tak jak i firmy trenujące antyterrorystyczne oddziały policji. To pozwala MOSSAD-owi przeprowadzać z łatwością operacje spod znaku “fałszywej flagi” (“false flag”) .

Źródło oryginalne: Mathaba.net
Źródło polskie: Loża Bez Tajemnic


TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

18 komentarzy

 1. Zolw2305 05.02.2013 08:42

  Hitler też uważał że nie ma nic złego w mordowaniu dla dobra Rzeszy. Czym się różni dzisiaj Izrael od hitlerowskich Niemiec? Chyba tylko tym że Niemcy mordowali głównie Żydów, a Żydzi mordują głównie tych którzy Żydami nie są

 2. kudlaty72 05.02.2013 09:05

  (Fragment usunięty. Naruszenie Regulaminu – pkt. 3 b),oni już się nikogo nie boją.W imię swojego judaistycznego obłędu rozpętają III-cią Swiatową.

 3. Takie_tam 05.02.2013 09:27

  Ci to mają moralność i mentalność co? 🙂 Żydowska religia na to pozwala i co im zrobisz? Pojemna ta ich religia. 😉

 4. kudlaty72 05.02.2013 09:27

  Judaizm to wywoływanie wojen, plemienna religia … wywołuje wojny ze wszystkimi spoza plemienia, nie tylko innymi narodami, ale roślinami i zwierzętami, nawet samą ziemią. Izrael istnieje w stanie wojny, ponieważ Izrael jest w pierwszej kolejności przejawem judaizmu. Nie ma spokoju dla praktykujących Żydów czy Izraela, ponieważ ich święte księgi są o wywoływaniu wojen i zniszczeniu wrogów boga, do których należy każdy nie Żyd. Żydzi toczą wojnę z całym światem, nie ma tożsamości żydowskiej poza wojną, są wybranymi przez Boga podżegaczami wojennymi.

 5. goldencja 05.02.2013 09:58

  @kudlaty72, nie tylko judaizm, niestety. Wszystkie “religie pokoju”.

 6. lboo 05.02.2013 10:35

  Zaburzenia psychiczne się zdarzaja, ale system który pozwoli osobie z takimi zaburzeniami pełnić tego typu funkcje, to już jest patologia.

 7. kocurek-nie-ponurek 05.02.2013 10:59

  Podobno Hitler też była kobietą.

  ———
  Fenix 05.02.2013 08:52

  Gdzie diabeł nie może ,tam babe pośle.

 8. kudlaty72 05.02.2013 12:36

  @goldencja nie ,nie,chrześcijaństwo ,czy islam nie nawołują do zniszczenia swiata tak jak święte […] księgi judaizmu.

  (Komentarz częściowo – […] – zmieniony – naruszenie regulaminu 3b – pomawianie) Mod.

 9. lokso 05.02.2013 13:08

  Mentalność żydego: żyd zabić to dobrze, żyda zabić źle..

 10. ppp 05.02.2013 13:21

  to co się dzieje napawa coraz większym obrzydzeniem

 11. edek 05.02.2013 14:04

  Najbardziej irytujące jest to że faszyści izraelscy gdzie tylko mogą zasłaniają się holokaustem wywołanym na ich ziomkach 70 lat temu przez faszystów niemieckich…
  Jedna banda.

 12. Il 05.02.2013 14:42

  Skutki kultu martwego papieru z martwymi literkami i cyframi (czyli śniętych ksiąg).

  Ciekawe … , które księgi żydowskie “oprawione” są w ludzką lub zwierzęcą skórę ?

  moSSad to najprowdopodobniej rozwinięcie hitlerowskiego SS.

 13. Podolski Grzegorz 05.02.2013 14:55

  Naród wybrany

  Naród wybrany błędną gałęzią ewolucji ?
  To nie demokracja to psychopatyzm
  Dyktatura nienasyconych żądz
  Żądzą nami psychopaci

  Wdzięcznie kłamią mamiąc wykorzystują masy
  Są do tego genetycznie predysponowani
  Bez serca , bez wyrzutów sumienia
  Nic ich nie powstrzyma

  Dla kontroli stworzyli religię bez miłosierdzia
  Prawo które daje im wolność do zniewalania
  Dla władzy i zysku zrobią wszystko
  To nie wybrańcy narodów , to psychopaci

  CZŁOWIEK KTÓRY WYNOSI SIĘ PONAD INNYCH
  WINIEN BYĆ LECZONY
  NARÓD KTÓRY WYNOSI SIĘ PONAD INNE
  WINIEN BYĆ ZGŁADZONY

  pst. to nie jest zabawa w politykę
  obowiązkiem poety jest nazywać rzeczy po imieniu
  człowiek czasami może się mylić
  ale co zrobić gdy mylą się narody …

  http://podolskiblog.pl/

 14. XXIRapax 05.02.2013 17:19

  Error: 56
  MATHABA.net
  Serwer overloaded
  🙂
  Miała odwagę się przyznać do takich czynów, chwała jej za to.
  Karty na stole wyłożone. Koniec z białymi rękawiczkami?
  Wg mnie to dosyć nieostrożna zagrywka (jeśli to wyznanie jest prawdziwe).
  No chyba, że czują się już tak pewnie…
  Dziwne to.

 15. ARTUR 06.02.2013 00:45

  Czyli jeśli się ją zobaczy to można aresztować a w razie ucieczki zastrzelić gdyż jest przestępcą , złożyła publicznie zeznanie i uchyla się od kary za morderstwa .

 16. kudlaty72 06.02.2013 00:52

  Można ,a nawet trzeba.Wtedy talmudyczni rabini wyniosą ją na ołtarze.Zostanie błogosławioną męczennicą walki z całą galaktyką.Świętą kkuurwą wszechświata.

 17. ezbig 06.02.2013 02:55

  Żydzi mają taką mentalność (szczególnie ci wychowani w Izraelu) bo jest im to wpajane od dziecka – wszyscy są według ich ideologii potencjalnymi wrogami. Indoktrynację widać szczególnie mocno np. przed przyjazdem młodzieży do Polski na marsz żywych. Nauczycielki instruują młodzież, że jadą do wrogiego i antysemickiego kraju. Każdy żyd – kobieta, czy mężczyzna przechodzi obowiązkową służbę wojskową, a każdy który emigruje może być potencjalnym szpiegiem dla swojego państwa.

 18. matimozg 06.02.2013 08:30

  Jeśli żyd oszuka, okradnie, zabije goja (nie-żyda) nie dostąpi kary.

  Jakoś tak jest w tych ich książkach.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.