Bułgaria odłożyła wstąpienie do strefy euro

Opublikowano: 06.09.2012 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 258

Bułgaria odłożyła na później plany odnośnie wstąpienia do strefy euro z powodu pogorszenia się sytuacji gospodarczej w Unii Europejskiej i niepewności co do jej przyszłości.

Jak oświadczył minister finansów kraju, zasady gry ciągle się zmieniają i dołączenie do strefy euro „będzie bardzo ryzykowne”. „Nasz naród chce wiedzieć, czy nie będziemy musieli ratować kogoś przed bankructwem” – powiedział urzędnik.

Wcześniej podobne oświadczenie złożyły władze Polski. Według nich Warszawa dołączy do strefy euro dopiero po tym, jak na kontynencie zostaną rozwiązane problemy z zadłużeniem.

Źródło: Głos Rosji

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o