Brzydcy faceci muszą zniknąć kobietom z oczu!

Opublikowano: 06.08.2018 | Kategorie: Publicystyka, Publikacje WM, Seks, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 1466

Przetłumaczyłem dla Was apel kobiety do brzydkich mężczyzn, który wystosowała w internecie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby takie sytuacje nie pojawiały się coraz częściej w życiu rzeczywistym (zobaczycie, że będzie silne powiązanie z akcją #MeToo i niechęci kobiet do wychodzenia przez mężczyzn z inicjatywą w celu zapoznania). Nie byłoby w tym też nic dziwnego, gdyby kobiety nie uznawały większość mężczyzn za nieprzystojnych, jeśli tylko nie kwalifikują się do top 20% mężczyzn na świecie (większości mężczyznom zaniżana jest wartość, gdy kobietom podwyższana). Zróbcie sobie eksperyment: przeciętny mężczyzna dostanie ocenę 3 zamiast 5-6 od kobiet, gdy tak samo przeciętna kobieta dziś uważać się będzie za mocną 7- 8-mkę. Jak mnie regularnie czytacie, to doskonale wiecie, że za taki stan rzeczy odpowiada rosnący narcyzm kobiet (niezadowolenie z przeciętności, roszczeniowość, płytkość i powierzchowność, plus kilka innych problematycznych cech charakteru, które opisuję w kategorii NPD). W połączeniu tej cechy z hipergamią i uprzywilejowaniem kulturowym, objawia się w taki właśnie sposób i zbiera żniwo. A pamiętacie jak było kiedyś? Mężczyzna nie musi wyglądać jak model, a wystarczy, by zarobił. Taką rzeczywistość kreowano, by większość miała szanse na uzyskanie szczęśliwego, spokojnego życia. Ale teraz jest inaczej. Nasi dziadkowie (a i nawet ojcowie) w dzisiejszych czasach nie mieliby kompletnie powodzenia, kiedy wcześniej było to dla nich o wiele prostsze do uzyskania.

Teraz wymagania wobec płci zmieniają się w kierunku, który nie jest dla wszystkich akceptowalnym. I nawet nie chodzi tutaj o użalanie się tych najmniej atrakcyjnych mężczyzn, ponieważ kobiety łatwo powiedzą – brzydkie kobiety też mają trudno! Owszem, ale od bycia mężczyzną wymagana się zdecydowanie więcej niż bycia miłym i ładnego wyglądania. Sami wiecie co nam przekazuje mainstream – mężczyźni są za mało męscy (i ogólnie mają za mało odpowiednich cech, gdyż pogarda do mężczyzn rośnie na sile), ale jednocześnie to kobietom wmawia się, że powinny przejmować męskie role, dominować, rządzić, decydować, bo są równe. To przecież kobiety wiodą prym w wychowywaniu chłopców, a więc kształtują obecną męskość. Czy ktoś zapomniał czym jest odpowiedzialność, mówiąc o tak ważnej sferze jak kształtowanie pokoleń?

Ale i tak z tym nie jest najgorzej, bo przecież jaki byłby problem, gdyby płcie miały cechy mieszane, czy mieszane role, ale w połączeniu z odnoszeniem sukcesów? Problemem jest to, że nie rodzi to sukcesu. Problemem jest też charakter narcystycznych kobiet. Choć może wypadałoby mówić, że wcale nie kobiet i zacząć przyjmować ich taktykę: Gdzie te kobiety? Gdzie się podziały? Prawdziwie takie? A może w końcu dowiadujemy się całej prawdy i to co widzimy teraz jest prawdziwe, a wcześniej było kontrolowane przez restrykcyjne normy?

Zapraszam do poczytania apelu kobiety, który według niej miałby być odzwierciedleniem myśli kobiet, o których nie mówią otwarcie. I może warto przyjąć to do wiadomości, odróżniając szczere kobiety, od tych nieuczciwych?

Brzydcy faceci muszą zniknąć kobietom z oczu

Mężczyzna nie będzie mnie nigdy obrzydzał i odstraszał, jeśli jest przystojny. Mówię to jasno i wyraźnie. Jeśli atrakcyjny nieznajomy podchodzi do mnie i mówi, że jestem piękna, to co się może stać? Mój dzień staje się lepszy! Kiedy mężczyzna jest niski, łysy, czy pryszczaty to ciarki mi przechodzą po plecach, niezależnie jak taktowny by nie był. Po prostu chcę, by odszedł ode mnie jak najprędzej. Nie jestem odosobniona w tym myśleniu, tylko kobiety wam tego nie powiedzą wprost (z obaw przed reperkusjami i krytyką – mój dop.). Większość kobiet ukrywa swoje prawdziwe oblicze i szczególnie w towarzystwie mężczyzn nie mówią, to co sądzą naprawdę (zauważcie, że najbardziej fałszywi są właśnie narcyzi, a swój żywot opierają na manipulacjach i kłamstwie – przypis tłum.).

Jeśli brzydki mężczyzna nie potrafi odbierać sygnałów społecznych, staje się w moich oczach jeszcze bardziej obrzydliwy. Samo przebywanie w jego towarzystwie stawia mnie w bardzo niekomfortowej sytuacji, ponieważ nie zrozumie jak negatywne odczucia we mnie powoduje. Niestety muszę się z tym mierzyć praktycznie codziennie, bo brzydcy faceci chcą mnie poznać. Faceci ZNAJCIE SWOJE MIEJSCE! Jesteśmy tak samo wybredne wizualnie, jak wy! (akurat to kłamstwo, dużo bardziej wybredne, co pokazują badania portali randkowych – mój dop.). Chcemy, by tylko dobrze wyglądający mężczyźni do nas podchodzili! Jeśli jesteś jakąś dziwną kombinacją niskiego, starego, czy łysego grubasa, to mówię szczerze – odpierdol się i nawet nie patrz na mnie!

Nie będę randkować z twoim gatunkiem. Tak, mówię o gatunku, bo dla mnie jesteś jakimś innym rodzajem bytu. Ja jestem człowiekiem i nie zamierzam się spotykać z brzydalem. Nie jestem seksualnie zainteresowana zwierzętami! Powinieneś być świadomy, gdy zostajesz społecznie odrzucony, kiedy robimy to prosto w Twoją zwyczajną mordę! Brzydcy faceci, którzy są pewni siebie nie zachowują się naturalnie i jest to dziwaczne. ZNAJ SWOJE MIEJSCE I DAJ NAM BYĆ PODRYWANYMI PRZEZ LEPSZYCH GENETYCZNIE MĘŻCZYZN! To bardzo proste. Nie podoba Ci się? Co mnie to obchodzi? Brzydkim mężczyznom nie należy się zaangażowanie, uczucia, szacunek, ani seks (co na to środowiska z lewej strony, które mówią o dyskryminacji tylko jednej płci? – przypis tłum.).

Wielu z was pomyśli, że jestem zwykłą dziwką i pierdolę głupoty. Wielu z was pomyśli, że nie należę do większości, tylko jestem kimś kogo i tak nigdy nie spotkacie na swojej drodze. Wielu z was pomyśli, że to jakaś satyra. Nie, nie jest. To są moje szczere uczucia i powtarzam, że nie jestem sama w tych poglądach. Większość kobiet SKRYCIE CZUJE TO CO JA. Jak myślicie dlaczego mamy tak restrykcyjne prawo o molestowaniu seksualnym i zazwyczaj godzi w mężczyzn? Dlaczego dzisiaj każda próba zagadania do kobiety może być uznana za molestowanie? Zbyt wielu was, brzydkich mężczyzn sądzi, że ma tyle samo praw co przystojni mężczyźni. Potrzebujemy praw, by trzymać was z daleka od nas. Masz mały wybór. Albo zaczniesz się zachowywać tak, jakbyś był kimś niższej klasy, albo będzie to zawsze molestowanie seksualne. I co z tego, że przystojniak klepnął mnie w tyłek i nie powiedziałam, że to molestowanie? On może, Ty nie.

Jeśli nie jesteś przystojny, to my kobiety doskonale wiemy, że w środku jesteś słaby. Grając pewnego siebie jesteś śmieszny. Wy idioci nadal sądzicie, że kobiety patrzą na wnętrze. Jesteście szurnięci i naiwni. Waszym problemem jest to, że nie wiecie w której lidze jesteście i nie wiecie, że nie macie żadnych szans na kogoś z wyższej ligi.

Wiadomość z pierwszej ręki: piękne kobiety umawiające się z brzydkimi mężczyznami robią to dla jakiejś korzyści. A wy ślepi nie chcecie tego zauważyć. Wy naprawdę sądzicie, że to miłość? I to dlatego wy głupcy tak często zostajecie z pustymi kieszeniami po rozwodzie. To dlatego tak często kobiety od was odchodzą po tym, jak już nie jesteście przydatni. Potem gadacie te bzdury o tym, że wszystkie z nas to gold diggerki, albo, że wykorzystujemy mężczyzn i uznajemy za środki do naszych celów. Heloł! Uczciwe kobiety umawiają się jedynie z przystojnymi mężczyznami i czują do nich chemię, a gdy takiego nie spotkają, to nie boją się być same!

I to normalne, że spotkasz w swoim życiu dużo nieuczciwych ludzi, ale szczególnie wtedy, gdy nie celujesz w swoją ligę!

CHCESZ, BY KOBIETA NIE WYKORZYSTYWAŁA CIĘ, A KOCHAŁA? TRZYMAJ SIĘ SWOJEJ LIGI! Nie podobają Ci się kobiety w Twojej lidze? Musisz jakoś poprawić swój wygląd zewnętrzny! To jest to czego chcemy! Możesz nawet zrobić operację plastyczną, bo nikt się nie skapnie. My kobiety poprawiamy swój wygląd w przeróżny sposób! Bez dobrego wyglądu, nawet gdy jesteś super z charakteru, to jesteś bezużyteczny! Ewentualnie nadajesz się do przyjaźni platonicznej! Twoje zarobki, samochód, mieszkanie i inne tego typu rzeczy są dobre, ale dla materialistek!

Jeśli chcesz szczerej chemii z kobietą, jej miłości i pożądania, ona musi myśleć o seksie z Tobą! Musi być podniecona! Prawdziwe uczucie jest wtedy, gdy się sobie wzajemnie podobacie fizycznie! Nie ma innej opcji! To jest genetyka! Jeśli sądzisz, że można tą regułę w drastyczny sposób ominąć, to jest pewnym, że sądzisz, że seks Ci się należy. Nie należy.

Mam wyższe wykształcenie, sama zarabiam, mam własne mieszkanie. Naprawdę myślisz, że potrzebuję Twoich prezentów? Że musisz być hojny? Mam też bardzo dużo platonicznych przyjaciół, więc nie potrzebuje Cię do tego. Jedyne czego potrzebuję od mężczyzny, a czego sama nie mogę zrobić, to seks i reprodukcja. Tyle, że ja mogę z łatwością mieć przystojniaka, więc nie muszę być prostytutką dla przęciętniaka, byle tylko mieć kogokolwiek, czy urodzić dzieci, tak jak „inni każą”!

Czy mam na myśli, żebyście się brzydcy faceci zabunkrowali? Nie, po prostu mam coś do powiedzenia, co nie powiedzą wam kobiety prosto w oczy. Rzeczywiście jest dużo takich kobiet, które umawiają się z przystojniakami, mają namiętny seks, chemię, a potem ustawiają się z przeciętniakami, którzy dadzą im małżeństwo. Ale takich kobiet nie chcecie, bo będziecie nieszczęśliwi, bo to nie będzie miłość. Naprawdę nie rozumiecie czemu jesteśmy tak przeciw patriarchatowi, że ciągle gadamy o tej kulturze gwałtu, o wszystkim co z seksem związane? My nie chcemy uprawiać seksu z brzydalami i to nasza ochrona!

Baza patriarchatu, to wiara w to, że kobiety mniej patrzą na wygląd. Wy naprawdę nie znacie kobiecej natury! Społeczeństwo każe nam kobietom tak myśleć o samych sobie i niektóre nawet próbują sobie to jakoś zracjonalizować. Ta cała desperacja na małżeństwo, czy dzieci także fałszywie jest nazywana miłością, a wy w to wierzycie. Mówi się, że dojrzałe kobiety to robią. Dla was to zbyt bolesne, by przyznać, że to jest prostytucja, zwykły barter.

Mężczyźni sądzą, że jeśli mamy dziecko, czy małżeństwo z jakimś brzydkim, że „lubimy bezpieczeństwo”, oznacza to, że nie patrzymy na wygląd, że jesteśmy mniej „wizualne”. I oni nie zastanowią się dlaczego mają tak mało seksu w związku. Wytłumaczą to sobie jakkolwiek, ale nie tym, że nie są atrakcyjni i że ich kobiety, czy ich żony prawdziwie ich nie kochają. REGULARNY SEKS INICJOWANY PRZEZ KOBIETĘ TO WYZNACZNIK MIŁOŚCI!

Ale nie tylko patriarchat kłamie o tym, że wygląd nie ma znaczenia. Największymi zdrajczyniami są te kobiety, które poszukują „zwykle” wyglądających mężczyzn, których mogą wykorzystywać na zasoby. Zauważcie, że mało która się zwiąże z kimś kto zarabia od niej mniej, trzeba mu pomagać, czy ma mniej sukcesów. To te kobiety dają nam wstyd, kobietom uczciwym, które chcą kochać prawdziwie i mówić szczerze o sobie. Tamte kobiety sprzedają się i kurwią za wasze zasoby i traktujecie je jako lepsze, niż szczere kobiety. Tamte potrafią kłamać, a my tego nie chcemy.

Jednak to, że spotykam się z przystojniakami nie oznacza, że jestem rozwiązła. Po prostu nie spotykam się z nieatrakcyjnymi dla mnie mężczyznami, którym nie umiem sprzedać bajki o prawdziwej miłości, tak jak robią to inne, fałszywe kobiety. A wy naiwniacy im wierzycie. Wielu z was też taka jest i mówi o miłości do kobiet, byle dostać tylko seks.

Co mnie podnieca seksualnie nie pokazuje do końca jakim jestem człowiekiem. Nie będę przepraszać, że potrzebuję podniecającego mnie ciacha! I mogę być wybredna, bo widzę, że mam wybór! Przynajmniej nie jestem kurwą, która kłamie Cię o uczuciu i rozporządza seksem, tylko gdy coś jej zapewnisz, gdy coś dasz, gdy coś kupisz, gdy gdzieś zabierzesz ją, gdy będziesz zachowywał się jak ona nakaże. Wolę być sama, niż z kimś kto nie potrafi mnie podniecić!

I CO WY NA TO?

I to koniec jej apelu. Co Wy sądzicie o jej szczerości?

Wstęp i tłumaczenie: Swiadomosc-Zwiazkow.pl
Źródło apelu: ThePlaceToRant.com
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Świadomość Związków
Gość

@Kasendall po czym poznajesz, że mógł to pisać mężczyzna? Czy czasem kobiety i mężczyźni nie wyrażają się inaczej?

Inna sprawa, co do wyglądu. Skąd wiedza, że kobiety już po 20 r.ż nie kierują się wyglądem? Portale randkowe mówią coś innego. Coś innego mówią też próby podchodzenia do kobiet na żywo.

Jak to zbadałe(a)ś?

Aida
Użytkownik

Oczywiście, że patrzymy też na wygląd, tak było jest i będzie i dotyczy zarówno kobiet jak i mężczyzn.
Gdzie ten apel się zaczyna, czy jest oznaczony jakimś cudzysłowem czy coś?

Świadomość Związków
Gość

@Kasendall które zdanie niby świadczy o frustracji? Może te podkreślone, że jak kobieta nie inicjuje regularnie seksu, to nie kocha mężczyzny? Zwykłe bredzenie, postaraj się o cytaty, tezy i z nimi dyskutuj, a nie emocjami, które odczytywane są za pomocą szklanej kuli, a nie faktów.

“Skoro mają tyle ofert,” – na tej samej podstawie można Tobie frustrację zainsynuować gdy piszesz, że mają dużo ofert. No bo wiesz, żalisz się, tak jak wmawiasz że gość jest sfrustrowany (choć to jest kobieta). Obaj wiemy że to nieprawda. Obaj też wiemy że w życiu realnym jest podobnie, kobiety mają wybór, kobiety nie wychodzą z inicjatywą, kobiety są płcią pasywną, kobiety zatem mają wyższe wymagania i mniej dają od siebie, niż wymagają. Większość związków/małżeństw rozpada się tam gdzie mężczyzna nie zarabia dużo więcej (nie dominuje) i tak z każdym wymaganiem.

@Aida od “Mężczyzna nie będzie…” do końca. Poza tym kobiety patrzą na wygląd dużo bardziej, bo oceniają większość mężczyzn jako przeciętnych/nieatrakcyjnych/niemęskich, a kobiety się podobają bardziej wszystkim. Po drugie to nie jest klucz tego wpisu, a kluczem jest to, że jedne kobiety wykorzystują mężczyzn kłamiąc o miłości, a inne kierują się prawdziwą chemią, romantyczną miłością itd i te są gorzej traktowane nie wiedzieć czemu.

Aida
Użytkownik

To są wypociny jakiejś roszczeniowej, zadufanej w sobie kobiety do tego to jakiś psychopatyczny przypadek feministki, która nawet nie miaławystarczająco odwagi, by podpisać się pod oryginalnym tekstem.
Ta bebeczka swoje a życie swoje. Rozejrzyjcie się wokół siebie. Bardzo dużo jest związków dookoła o podobnym stopniu atrakcyjności, bardzo atrakcyjni z bardzo atrakcyjnymi, mało urodziwi z mało urodziwymi.

“Prawdziwe uczucie jest wtedy, gdy się sobie wzajemnie podobacie fizycznie! Nie ma innej opcji! To jest genetyka! Jeśli sądzisz, że można tą regułę w drastyczny sposób ominąć”

Racja, tylko, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, brzydcy ludzie są mnie wybredni i im naprawdę mogą podobać się ci mniej urodziwi, tym bardziej jeśli mają wspaniałe charaktery. Na tych pięknych raczej patrzą jak na eksponaty, po które i tak nie maja szansy sięgnąć, jak beneficjent +500 po Roleksa.

Świadomość Związków
Gość

@Aida “To są wypociny jakiejś roszczeniowej, zadufanej w sobie kobiety do tego to jakiś psychopatyczny przypadek feministki, która nawet nie miaławystarczająco odwagi, by podpisać się pod oryginalnym tekstem.”

Chce przystojnego, bo sama ma wybór w przystojniakach, mówi jak jest, nie oszukuje nikogo że chemia jest ważna i wstydzi się za kobiety które oszukują matrymonialnie np. lecąc na pieniądze i zasoby. Co w tym takiego by mówić o roszczeniach i zadufaniu?

“brzydcy ludzie są mnie wybredni ”

Skąd wiesz?

Może po prostu chcą kogoś atrakcyjnego, ale nie mogą mieć więcej i są nieszczęśliwi?

Aida
Użytkownik

“brzydcy ludzie są mnie wybredni ”

Skąd wiesz?

Może po prostu chcą kogoś atrakcyjnego, ale nie mogą mieć więcej i są nieszczęśliwi?

Nie sądzę, by byli nieszczęśliwi z tego jednego powodu, po prostu biorą to co życie daje, nie wybrzydzają. Szczęście w związku akurat najmniej zależy od atrakcyjności tak mi się wydaje.

Sauron
Użytkownik
Sauron

Co to dużo filozofować, ładni mają lepiej, tak było, jest i będzie.