Brytyjska armia testuje kombinezony do latania

Opublikowano: 05.05.2021 | Kategorie: Nauka i technika, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1910

Brytyjska armia rozpoczęła testy specjalnych kombinezonów umożliwiających żołnierzom latanie. W takim kombinezonie można się unosić w powietrzu przez około osiem minut.

Królewska piechota morska Wielkiej Brytanii testowała kombinezony odrzutowe podczas lądowania na morzu. Całe wydarzenie zostało sfilmowane z wielu kamer i opublikowane na YouTube. Należy zauważyć, że producentem prototypów użytych w teście była firma Gravitiy Industries.

Materiał filmowy pokazuje żołnierzy armii brytyjskiej wylatujących w powietrze nad HMS Tamar, przemieszczających się między nim a otaczającymi go łodziami w ciągu kilku sekund. Według zapewnień producenta takie kombinezony mogą unosić człowieka w powietrzu przez około osiem minut.

Niezwykły strój obejmuje pięć małych silników odrzutowych, z których cztery są przymocowane do rąk człowieka, a piąty jest umieszczony na plecach. Pilot takiego skafandra w powietrzu może osiągnąć prędkość do prawie 90 kilometrów na godzinę.

Autorstwo: tallinn
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. robcioRR 05.05.2021 22:58

    No to niebawem zaczna wracac na uzbrojenie armi arkany lassa jak kto woli nazwac ;))))))

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.