Brutalna planeta

Opublikowano: 11.04.2024 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 725

Tsunami, które miało miejsce w 2004 r. uświadomiło ludziom, że Ziemia może być niebezpiecznym miejscem. Zabójcze fale przemierzyły wówczas Ocean Indyjski i uderzyły w 12 krajów. Siła kataklizmu uniosła skorupę ziemską i rozchwiała osią globu. Większość miejsc zagrożonych kataklizmami znajduje się w biednych krajach. Wciąż rosnąca populacja, prowizoryczne budownictwo i brak systemu ostrzegania zwiększają liczbę potencjalnych ofiar. Ale zarówno biedni, jak i bogaci mogą jedynie wyglądać niepokojących znaków i usuwać się z drogi żywiołowi.

Źródło: YouTube.com


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.