Broń psychotroniczna wykorzystywana w Rosji

Opublikowano: 02.08.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 2589

O istnieniu psychotronicznych broni za pomocą, których można kierować ludzką psychiką napisano tysiące artykułów. Ich wpływu na ludzi nie można zobaczyć, tak jak nie można zobaczyć fal radiowych. Ale pod względem swojej mocy broń psychotroniczna pozostawia daleko w tyle tradycyjne działa i karabiny maszynowe.

Źródło: Rumble.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

  1. pikpok 02.08.2023 11:09
  2. Drnisrozrabiaka 02.08.2023 13:32

    Można wpływać na emocje i uczucia i bez tej broni np technikami nlp. Mnóstwo jest tego w reklamach i nowoczesnych filmach

  3. JedynaDroga 02.08.2023 13:45

    Najgroźniejszą I najbardziej rozpowszechnioną bronią psychotroniczną są religie.

  4. niecowiedzacy 03.08.2023 03:11

    Jak uczy doświadczenie całej ludzkości, najbardziej groźne, okrutne i nie mające żadnych hamulców ani skrupułów są chore umysły niektórych polityków.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.