Bractwo Węża – do nich należy władza

Opublikowano: 30.01.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1994

Od kiedy istnieje Bractwo Węża? Czy ludzie odgrywają jakąś ważną rolę w świecie Reptilian? Czy mieszkańcy podziemi należą do prastarego Bractwa Węży? Jaka jest prawdziwa historia Ziemi? Kiedy skoczy się plan doskonalenia ludzkiej duszy? Czy już poznaliśmy duchową biegunowość? Kiedy nastąpi wyzwolenie ludzi z dolnych wibracji?


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Dgruzin 01.02.2021 13:36

    Jak Pan czyta Dejwid to powinno być Ajk a nie Ike (pisownia Icke)

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.