Bosak przedstawił nową „Piątkę Konfederacji”

Opublikowano: 30.09.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 3063

Podczas konferencji prasowej Konfederacji, zorganizowanej we Wrocławiu, lider Konfederacji Krzysztof Bosak przedstawił nową Piątkę Konfederacji.

„Dziś Konfederacja przedstawia swój pakiet pięciu punktów na finał kampanii. Lista nr 5 i nowa Piątka Konfederacji, czyli cztery postulaty już znane i piąty dość oczywisty, ale dodany, który chcemy mocno podkreślać na finale naszej kampanii wyborczej” – rozpoczął konferencję prasową Krzysztof Bosak.

Krzysztof Bosak wymienił wszystkie pięć punków „Piątki Konfederacji”.

1. Proste i niskie podatki.

2. Dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców.

3. Mieszkania i domy tańsze nawet o 30%.

4. Gotówka chroniona Konstytucją Rzeczypospolitej.

5. Zero socjalu dla Ukraińców.

Jak dodał współprzewodniczący Konfederacji: „To ostatnie hasło chcemy podkreślić. Dlatego, że jeżeli chodzi o stosunki Kijowa i Warszawy to maski po prostu opadły. Tam, gdzie był pozór przyjaźni, tam w tej chwili widzimy, że jest twarda gra. Jest wymiana ciosów, agresywna retoryka, zapowiadanie sankcji, ceł, skarżenie się do Światowej Organizacji Handlu. Uderzanie w polskie interesy gospodarcze w Brukseli. Ostrzegaliśmy przed taką sytuacją. Mówiliśmy, że mamy kolizyjne interesy. Że otworzenie polskiego rynku bezwarunkowe na produkty, które są produkowane bez tych norm, które są wymagane od polskiego rolnika, są głęboko niekorzystne dla polskich gospodarzy. Mówiliśmy o tym, że nie ma infrastruktury przesyłowej na wszystkie produkty z Ukrainy. I mówiliśmy od samego początku, że nie ma podstaw, żeby wszystkich w Polsce z paszportem ukraińskim obdarzyć przywilejami, które mają polscy obywatele”.

Źródło: MediaNarodowe.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. rzbogdan 30.09.2023 11:46

  Jako jedyni mieli poważne wątpliwości w sprawie pandemii, wtedy oddałbym im swój głos. Jak Korwin rządził byli przeciwni jakiejkolwiek bezinteresownej pomocy Ukrainie, nowy wódz już nie był taki konsekwentny. Z prądem byle g płynie pod prąd tylko szlachetna ryba.

 2. Stanlley 30.09.2023 15:08

  A co ze starą “piątką”? Aaaa zapomniałem – Mentzen usunął stronę ;p

  Co do wątpliwości w sprawie plandemii – ludzie którzy założyli ruch Dobrobytu i Pokoju też mieli wątpliwości, mieli pomysł jak rozwiązać problem – ale co z tego jak nikt zwykłych ludzi nie słucha… Tak więc to jest kłamstwo że konfa to jedyni… sorry….

 3. rzbogdan 30.09.2023 17:46

  Stanlley masz racje, chodziło mi o to że jako jedyni byli w mediach i w miarę pozwalano im o tym mówić. Reszta była ośmieszana, cenzurowania i musiała tłumaczyć się w izbach lekarskich.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.