Bojkot Izraela jest amoralny?

Opublikowano: 03.02.2014 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 640

Izraelski premier Benjamin Netanjahu powiedział, że wszelkie wezwania do bojkotu jego kraju są „nieuzasadnione i amoralne”. Odniósł się tym samym do zyskującego coraz większe poparcie, ruchu bojkotu izraelskich produktów i samego kraju na arenie międzynarodowej.

Podczas niedzielnego posiedzenia rządu, Netanjahu skrytykował wszelkie akcje mające na celu bojkotowanie Izraela. Stwierdził, że są one „nieuzasadnione i amoralne”, a dodatkowo powodują, iż „Palestyńczycy uparcie trzymają się swoich pozycji i nie chcą pokoju”. Izraelski premier zapowiedział, że nie zrezygnuje z „żywotnych interesów swojego narodu i bezpieczeństwa Izraela”.

Dzień wcześniej sekretarz stanu USA John Kerry, powiedział w Monachium, że rosnący ruch bojkotu Izraela może doprowadzić do delegitymizacji tego kraju, jeśli nie zakończy się konflikt izraelsko-palestyński. Przedstawiciele syjonistycznego rządu określili tą wypowiedź mianem „skandalicznej” i utwierdzającej Palestyńczyków w swoich racjach.

Na podstawie: jpost.com, reuters.com
Źródło: Autonom


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. rumcajs 03.02.2014 12:48

  Słowo “HUCPA”, o ile pamietam pochodzi z języka jakim posługuja sie żydzi. Niewielu młodych ludzi wie co ono oznacza. To co netanjahu mówi to przykład , klasyczny , HUCPY….

 2. masakalambura 03.02.2014 13:04

  I właśnie dlatego należy sprzeciwiać się wszelkim ruchom podobnym do opisywanego wczoraj – zrównanie pojęć syjonizmu i semityzmu. Bo o ile słuszne są zakazy w okazywaniu nienawiści do grup etnicznych czy narodowościowych – semitów, niemców, rusków, polaków. O tyle zakazu polityki tych grup nie wolno wprowadzać.

  Nie mam prawa nienawidzić grup za to kim są, ale mam prawo zwalczać politykę tych grup, szczególnie kiedy widzę jej bestialstwo, głupotę albo zwykły brak praworządności i sprawiedliwości.

 3. lboo 03.02.2014 13:28

  Wydaje mi się ża pan premier “narodu” wybranego i rasy panów chciał tylko zwrócić uwagę na to ze nie powinniśmy walczyć z Izraelem, ale z talmudem jako ideologią narzucona przez syjonistycną psychopatyczną mniejszość, która zatruła umysły normalnej wiekszości popychając ich do nienawiści względem wszystkich którzy nie popierają tej ideologii.

  Myslę że on po prostu ma talmudem związane ręce i nie może głosić innych poglądów i tę ukrytą sugestią prosi nas o pomoc w uwolnieniu go z jarzma które mu narzucono.

 4. Murphy 03.02.2014 14:31

  @Iboo: Państwo Izrael powstało nielegalnie, więc co tu dużo pisać.

 5. Abaddon 03.02.2014 15:19

  A mordowanie prawowitych mieszkańców, wyganianie ich i odmawianie im dostępu do wody pitnej jest, według tego “świętego” znawcy moralności, szczytem moralności i miłości do bliźniego, jak rozumiem?

 6. lboo 03.02.2014 15:31

  Polecam Żydowskie dzieje i religia autorstwa Izraela Szahaka, dostępne np. tutaj:

  http://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2012/09/izrael-szahak-c5bcydowskie-dzieje-i-religia.pdf

 7. kudlaty72 03.02.2014 19:16

  @kret widzisz kolego,historia kołem się toczy.Żeby zrozumieć obecny świat i przewidzieć najbliższą przyszłość trzeba poznać historię,a historia naszej cywilizacji to walka żydostwa z KK reszta to opisy.
  Jeśli nie rozumiesz ,nie masz w sobie potrzeby poznania to trudno i tacy być muszą jednak na tym portalu w większości piszą ludzie,którzy tą potrzebę mają.

 8. MoonMan 04.02.2014 02:29

  Surowe Sankcje dla 729.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.