Przedstawiciel „elit” ujawnił mi finał pandemii COVID -19

Opublikowano: 03.10.2021 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 4255

Ten plan jest w toku i jest to najbardziej złożony globalny łańcuch wydarzeń, jaki kiedykolwiek został uruchomiony. Przedstawiciel „elity” zwierzył mi się, że to, co zaraz przeczytasz o grze końcowej COVID-19 sprawi, że wszystko stanie się krystalicznie czyste.

Nie powiem wam kto, ani dlaczego. Powiedzmy, że spędziłam z tą osobą kilka dni i że ma ona domek letniskowy w Nowej Zelandii. To pierwszy raz, kiedy „spędziłam czas” ze znaną osobą o wysokiej wartości netto (miliardy). Zamieszczam informacje teraz, po ich przetworzeniu. Był ze mną szczery i otwarty, ale powiedział, że jeśli wspomnę o tych rzeczach, to „nigdy się nie spotkaliśmy”. Śmiał się i powiedział, że i tak nikt w to nie uwierzy, więc „baw się dobrze tylko trzymaj moją tożsamość z dala od tego”.

Powiedział, że nie mam się o co martwić, więc pomimo tego, co mi powiedział, stwierdził, żebym uważała się za jedną z najszczęśliwszych żyjących osób, które są teraz w Nowej Zelandii. Zapytał mnie czy wzięłam szczepionkę. Odetchnął z ulgą, kiedy powiedziałam, że nie. Powiedział mi, że niektórzy dostają placebo, ponieważ ktoś musi tu „dla nich” prowadzić sprawy.

Początkowo zapytałam, co jego zdaniem jest „ostateczną rozgrywką” w sprawie COVID-19. Zapytał mnie z wielkim zainteresowaniem, co o tym myślę. Zupełnie nie wiedziałam, co odpowiedzieć. Zaczął do mnie mówić tak…

Plan został opracowany wiele lat temu i przez wiele lat był tylko planem. Musieli czekać wiele lat na dostępne technologie, które uczyniłyby ten plan realnym. I na zwerbowanie odpowiednich osób. To jest zadecydowanie o nowym globalnym rządzie, który jest wprowadzany w życie (szczegóły będą kontynuowane). Ten nowy światowy rząd jest już na miejscu, działając od lat w całkowitej tajemnicy, czekając na uboczu, przesuwając figury szachowe.

Nowy rząd wymagał niektórych z najlepszych umysłów na planecie, prawie wszyscy z nich weszli na pokład z własnej woli i z pełną wiarą w sprawę nowego rządu światowego. W ich mniemaniu są oni brutalną siłą ratującą ludzkość za wszelką cenę. Powiedział mi, że z tymi, którzy odmawiali, rozprawiano się, ale w większości przypadków przyprowadzali daną osobę do szerszej grupy i poprzez dyskusje byli oni przekonywani i angażowali się w sprawę. W większości przypadków w pierwszym kroku te „umysły” starały się o fałszywą pracę i przechodziły testy psychologiczne itp.

Ten plan jest w toku i jest to najbardziej złożony globalny łańcuch wydarzeń, jaki kiedykolwiek został uruchomiony. PLAN polega na zwróceniu każdego obywatela każdego kraju przeciwko jego własnemu rządowi. Sposób, w jaki to robią, to czysty geniusz i czyste zło.

Aby zrealizować ten plan, mój rozmówca zapytał mnie, jak ja bym to zrobiła? Jak obróciłabyś każdego obywatela każdego kraju przeciwko jego własnemu rządowi? Naprawdę nie mam pojęcia odpowiedziałam. Więc wyłożył mi podstawy.

Musi powstać globalna choroba. Musi być masowy strach, panika i paranoja. Przywódcy, naukowcy i media muszą dojść do konsensusu w sprawie leczenia. Leczenie to zostanie im przekazane, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Początkowo może istnieć tylko kilka „usankcjonowanych” metod leczenia, wszystkie inne muszą być uznane za „niebezpieczne i zakazane”. Przywódcy, naukowcy i media są manipulowani, aby uwierzyć, że to „leczenie” jest jedyną opcją, jedynym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa tobie i twojej rodzinie. Liderzy, naukowcy i media w pewnym sensie dają ci słowo, że to leczenie jest bezpieczne i skuteczne. Dzieci są również celem, aby zadać maksymalny ból i gniew, kiedy to się zacznie.

Ta część rozmowy była dla mnie interesująca. Nasi przywódcy, naukowcy i media NIE SĄ współwinni temu planowi, lub nie są jego częścią w jakikolwiek sposób. Żaden z nich, nawet Fauci. Oni są tylko narzędziami dla tych elit, służą celowi, a następnie zostaną „porzuceni” lub „nakarmi się nimi psy”!

Naukowcy i lekarze którzy kwestionują „szczepionkowe leczenie” są zdyskredytowani na różne sposoby i cenzurowani. Usankcjonowane „leczenia” są biologicznymi truciznami, które potrzebują od 2 do 3 lat na pełną aktywację i realizację. MRNA jest zaawansowaną technologią, na którą czekali. Publiczne komunikaty siejące strach zapewniają, że ludzie błagają o „leczenie” i ustawiają się w kolejce po nie.

Można powiedzieć, że w tym momencie plan jest w trakcie realizacji i jak na razie odnosi ogromne sukcesy. Pobór „szczepionek” mRNA przez masy był ogromny i przynajmniej połowa ludzkości wierzy, że „leczenie” jest jedyną drogą powrotu do normalności. Powiedział mi, że przekroczyło to ich najśmielsze oczekiwania!

CO BĘDZIE DALEJ? Tu właśnie realizuje się ostateczny plan.

Powiedział mi, że z czasem szczepionka zwiększy infekcje i zwiększy śmiertelność ludzi. Że miliardy umrą, a ludzie będą wściekli i wypalą swoje rządy do gołej ziemi. Ich przywódcy, naukowcy i media zostaną spaleni, a także upolowani i powieszeni na ulicach. Obie strony spalą swoje rządy do gołej ziemi. Strona proszczepienna, całkowicie zdradzona i umierająca, będzie się wściekać. Strona antyszczepienna będzie się wściekać za to, że ich rządy pozwoliły, aby to się stało.

Powiedziano mi również, że kiedy to się wydarzy, abym pomyślała przez chwilę o filmach „Mad Max” i „Elizjum”.

Kiedy masy będą już wolne od swoich rządów i wszystkich tych, którzy je „zdradzili”, przez które wycierpieli już wystarczająco wiele, wtedy nowy rząd światowy wyłoni się jako wielki zbawca. Powiedziano mi, że „to będzie łatwa sprzedaż”.

Na koniec powiedział, że mnie lubi i chce mnie w pobliżu, kiedy kurz opadnie, że jestem dla niego bardzo użyteczna.

Część ludzi, którym o tym powiedziałam, po prostu myśli, że robił sobie ze mnie jaja. Dziś wiem i czuję się lepiej z tym, że jestem tu, gdzie jestem, i nie chcę tego zmieniać.

Autorstwo: Dekonspiracja
Źródło: NEon24.pl

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Liczba ocen: 29 , średnia ocena wartości wpisu: 4,28 na 5 możliwych)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

 1. Szwęda 03.10.2021 16:12

  To może być jedynie wariant bardziej optymistyczny…

 2. Admin WM 04.10.2021 10:03

  Od samego początku rząd zachowuje się jakby chciał wkurzyć obywateli. Morawiecki jeździł na zjazdy Bilderbergów, więc pewnie dostał placebo, bo nie pokazał w TV jak się szczepi. Mówił też o NWO po pandemii w orędziu sejmowym, więc świadomie bierze w tym udział.

 3. net 04.10.2021 11:11

  Największa ilość szczepionych ludzi jest w rozwiniętych, bogatych krajach. Jeśli te szczepionki mają za 2 lata “wykończyć” zaszczepionych, to kto będzie dla tych “elyt” pracował, kto wytworzone dobra będzie kupował ? Biedne kraje Afryki, Ameryki Poł. czy może biedna część Azji ?
  Gdzie tu jest sens ?

 4. tithan1 04.10.2021 14:00

  Po co mają sprzedawać cokolwiek. Dla nich walutą jest władza a nie bezwartościowe papierki czy cyfry na koncie , których mogą sobie tyle naklikać ile tylko chcą.

 5. Doctor Who 04.10.2021 14:58

  Od pewnego czasu nachodzi mnie myśl, że całe to zamieszanie ma skompromitować rząd. Chętnych na tą fuchę znajdzie się wielu. Widać, że są tacy co przygotowali się do przejęcia koryta. Po takim przewrocie, nawet krwawym zawsze jest okres dużej dzietności. Ktoś kto jest na ten przewrót przygotowany ma zasoby, zeby przetrwać chude lata.

 6. paullenburg 05.10.2021 09:48

  cyt.: ,, Nasi przywódcy, naukowcy i media NIE SĄ współwinni temu planowi, lub nie są jego częścią w jakikolwiek sposób.” Sa czescia i to wazna a jesli maja choc troche rozumu a z pewnoscia maja to sa rowniez wspolwinni…

  Ogolnie autor (autorka) ma definitywnie zaciecie do tworzenia ciekwaych historii.
  Musi jednak byc bardziej kreatywna bo ta powyzej traca lekko banalem a to kolejek przed ksiegarniami nie wrozy … 🙂

 7. net 05.10.2021 18:48

  paullenburg
  Ale zaczyna dobrze. Tak jak rozpoczęła naciągaczka z “Projektu Cheops” która wieszczyła koniec świata w 2012r.

 8. Aksamitny 05.10.2021 23:30

  Mało szczegółów. Pod taką historyjkę można podciągnąć niemal wszystko. Po raz kolejny @admin: po co to?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.