Bloomberg radzi jeść soczewicę i nie leczyć swoich zwierząt

Opublikowano: 25.03.2022 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2270

Należący do miliardera serwis informacyjny „Bloomberg” twierdzi, że Amerykanie powinni poradzić sobie z rosnącą inflacją poprzez jedzenie soczewicy zamiast mięsa i oszczędzać na rachunkach weterynaryjnych pozwalając swoim zwierzętom umrzeć. Tak naprawdę.

Artykuł zatytułowany „Inflation Stings Most If You Earn Less Than $300K. Here’s How to Deal” („Inflacja dotyka najbardziej jeśli zarabiasz mniej niż 300 000 USD rocznie. Oto jak sobie z nią poradzić”) mówi Amerykanom, że powinni rozważyć rezygnację z samochodów i korzystanie z transportu publicznego, ponieważ ceny biletów wzrosły tylko o 8% w porównaniu do 38% wzrostu cen benzyny.

Wojna na Ukrainie, która przedłuża się z powodu ubóstwiania prezydenta Zełenskiego przez główne media wzywającego do nałożenia strefy zakazu lotów, jest również obwiniana za gwałtowny wzrost inflacji i cen żywności, mimo że miało to miejsce już kilka miesięcy wcześniej za administracji Bidena.

„Chociaż twoje podniebienie może nie być do tego przyzwyczajone, to smaczne substytuty mięsa to warzywa, których ceny wzrosły o nieco ponad 4%, a soczewica i fasola o ok. 9%. Zaplanuj pominięcie pośredników i bezpośrednio spożywaj rośliny. To wydajniejszy, zdrowszy i tańszy sposób na uzyskanie kalorii” – czytamy w artykule. Cóż, przynajmniej nie sugerowali, że Amerykanie powinni jeść robaki lub pić ścieki, jak chciałoby Światowe Forum Ekonomiczne.

Przed Świętem Dziękczynienia FED z St. Louis wezwał również konsumentów do zamiany indyka na „kolacje na bazie soi”.

Międzynarodowa Agencja Energetyczna (IEA) również sugeruje, że Amerykanie powinni zapanować nad swoimi podróżami samochodem poprzez zmniejszenie prędkości na autostradach, aby zaoszczędzić pieniądze na gwałtownie rosnących kosztach benzyny.

Artykuł sugeruje również, że Amerykanie powinni zapomnieć o próbie ratowania życia ukochanego psa, jeśli zaatakuje go nowotwór. „Jeśli jesteś jednym z wielu Amerykanów, którzy zostali właścicielem zwierząt domowych podczas pandemii, możesz ponownie przemyśleć te kosztowne działania medyczne dla zwierząt. Może to zabrzmieć surowo, ale naukowcy ze względów etycznych w rzeczywistości nie zalecają chemioterapii dla zwierząt – która może kosztować nawet 10 000 dolarów”.

Bloomberg News jest własnością biznesmena i filantropa Michaela Bloomberga, którego majątek wynosi 82 ​​miliardy dolarów.

Na podstawie: Bloomberg.com, InformationLiberation.com, ZeroHedge.com, WEForum.org,
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.