Blokują Polakom strony antyszczepionkowe z USA

Opublikowano: 10.11.2013 | Kategorie: Świat komputerów, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1188

Mamy kolejny dowód na to, że w sferach rządowych są ludzie, którym zależy na tym aby opinia społeczna w Polsce nie znała faktów nt. szkodliwości szczepień. Ukrywanie faktów nt. zbrodni jest współudziałem w zbrodni – tu w tym uczestniczą odpowiednie służby, które blokują pewne strony internetowe do odczytu w naszym kraju (jak wyjaśnił czytelnik o nicku “121212121233” blokada założona jest nie w Polsce, a w USA – tak więc to tam ktoś nie chce by prawda o szczepionkach nie przedostała się do naszego kraju – przypis “Monitor Polski”).

Nikt mi nie powie, że jestem maniakiem, bowiem na stronę www.drcarley.com w Polsce nie da się wejść bezpośrednio (przynajmniej nie mogą tego zrobić ludzie, których o to poprosiłem). Polecam wszystkim znającym angielski zapoznanie się z materiałami na obu stronach prowadzonych przez dr Rebeccę Carley (jedna z nich jest dostępna bezpośrednio). Na stronę drcarley.com próbowałem wejść nawet z polskich serwerów proxy – nie wchodzi. Nie wiem jak z resztą krajów europejskich, ale podejrzewam, że w wielu też może być blokowana. Czyżbyśmy mieli do czynienia z nielegalną cenzurą forsowaną przez państwa lub Unię Europejską? Z przekory więc zainteresowałem się dokładniej tym, co jest takiego w tym co pisze i mówi dr Rebecca Carley. Wysłuchałem kilku audycji dostępnych przez bittorrenta (gdy jeszcze działało isohunt.com, zanim właściciele portalu zostali skazani na grzywnę 110 mln dolarów – czyżby za to, że puszczano tam linki to tak „wywrotowych” materiałów?). Przesłuchałem kilka audycji i wykładów dr Carley dostępnych na YouTube. Są naprawdę szokujące.

Dr Rebecca Carley jest magistrem diagnostyki ultradźwiękowej, a następnie skończyła studia lekarskie w chirurgii ogólnej w Downstate Medical Center na Brooklynie należącym do Universytetu Nowego Jorku. Była laureatką nagrody Samuela L. Kountza za swoje zdolności w tej dziedzinie podczas studiów. W latach 1990. zrezygnowała z praktyki lekarza chirurga i medycyny konwencjonalnej, gdyż zdała sobie sprawę, że podejście „konwencjonalne” tak naprawdę ludzi nie leczy. Dodatkowo, jej syn cierpiał na neurologiczne powikłania poszczepienne, które dr Carley wyleczyła za pomocą homeopatii. następnie przyjrzała się dokładniej szczepieniom i stwierdziła, że są przyczyną chorób autoimmunologicznych i raka.

Opracowała więc sposób leczenia, tzw. Protokół Hipokratesa (Hippocrates Protocol), za pomocą którego w ciągu 9 lat udało jej się całkowicie wyleczyć choroby autoimmunologiczne i raka u blisko 2000 osób i zwierząt. W swoich audycjach przyznaje się, że nie jest to jej zasługa – ten sposób leczenia przyszedł jej samoistnie w do głowy pewnej nocy – szybko więc siadła i go spisała.

Opisała też dokładnie mechanizm działania szczepionek jako broni masowej zagłady w swoim teraz już powszechnie dostępnym opracowaniu „Inoculations: the True Weapons of Mass Destruction”. Wyznaczyła nagrodę 10,000 dolarów dla każdego kto udowodni nieprawdziwość przedstawionych przez nią dokumentów. Jak dotąd nikt się nie zgłosił, natomiast nie brakuje paszkwili na jej temat w formie pseudo biografii jak na tzw. Rational Wiki. Mafia medyczna zakazała jej praktyki lekarskiej, lecz z nastąpiło to w 10 lat po tym gdy dr Carley jej sama zaprzestała. Od tamtej pory uczy swoich klientów w jaki sposób sami mogą się wyleczyć używając Protokołu Hipokratesa. Pomaga też pacjentom w szpitalach, których rodziny nie są zadowolone z obsługi i leczenia. Dr Carley ma też kwalifikacje eksperta – świadka sądowego w VIDS, Legal Abuse Syndrome, wakcynologii i molestowaniu dzieci.

Przypomnijmy, że to właśnie w kwietniu 2009 roku dr Rebecca Carley nagłośniła aferę z zatruciem szczepionek na świńską grypę śmiertelnym wirusem ptasiej grypy przez laboratoria firmy Baxter w programie, w którym wystąpiła wtedy jeszcze mało znana Jane Burgermeister.

Od wyciszenia afery z „pandemią” świńskiej grypy przestałem słuchać audycji dr Carley. Dopiero niedawno znów się nią zainteresowałem, gdy okazało się, że jej strona jest zablokowana w Polsce. Dlaczego właśnie ta strona, mimo, że przecież jest anglojęzyczna i niewielu Polaków by się nią zainteresowało? Jakie mogą być niewygodne treści dla ludzi cenzurujących (nielegalnie) przepływ informacji? Przesłuchałem więc materiał dostępny na YouTube i torrenty. Zaskoczył mnie radykalny ton dr Carley. Stała się ona jednym z najgłośniejszych krytyków dominacji żydowskiej na świecie, obecnej nie tylko w dziedzinie medycyny i farmaceutyki. W sposób bezpośredni wini wszystkich żydów (bez rozgraniczania na syjonistów, ortodoksów itd.) za ogólnoświatowe ludobójstwo, konflikty międzynarodowe, ucisk ekonomiczny i niszczenie państw z USA włącznie. Jako gość w audycjach innych prezenterów wobec oprawców ludzkości używa określenia „syjoniści” dodając do tego nieokreślonych psychopatów. To, że jeszcze żyje i działa tłumaczy działaniem sił nadprzyrodzonych, które chronią ludzi odważnych, bezpośrednich i bezinteresownych. Pozwólcie, że nie będę określał mojego tu stanowiska, choć wiedza którą posiadam by na to pozwalała. Po prostu wiem, że jeśli napiszę prawdę którą znam, to prędzej czy później stanę się ofiarą jakiegoś wypadku czy „bandyckiego” napadu.

Dr Rebecca Carley interesuje mnie głównie ze względu na jej wiedzę o szczepionkach, bowiem te są jednym z najpoważniejszych zagrożeń – jako uznawane przez medycynę za formę leczenia. Na stronę www.drcarley.com wejdziecie przez np. www.tubeprox.com. Niestety, nie można w ten sposób otworzyć linków. Mimo to, informacje zawarte na tej stronie są naprawdę warte tego by je znał polski czytelnik:

– Podaje np. straszne przykłady zabójstw szczepionkowych, jak to się stało w przypadku syna Elizabeth Wallace, Chrisa, gdy pomimo braku zgody na szczepienie, zrobiono to. W ciągu 24 godzin Chris już nie żył.

– Ciekawą informację podała agencja Associated Press (linka nie podajemy, bo już nie działa – przypis “Wolne Media”), z której wynika, że rząd USA zakazał eksportu szczepionek (na ptasią grypę i wielu innych) do wrogich krajów, gdyż mogły by być one użyte jako… broń biologiczna.

– W USA szczepionki są produkowane w 1088 laboratoriach do produkcji broni biologicznej!

– Przypomina dowody na to, że Światowa Organizacja Zdrowia w 2009 roku przygotowywała wielkie ludobójstwo ludzkości.

Jak wspomniałem, pewne linki są niedostępne nawet przez serwery proxy. Udało mi się jednak znaleźć niektóre dokumenty po tytule, jak te:

“Horrors of Vaccination Exposed and Illustrated – Petition to The President to Abolish Compulsory Vaccination in Army and Navy” (dokument z 1920 roku: “Horror szczepionek ujawniony i zilustrowany. Petycja do Prezydenta by zaniechać szczepień w Armii i Marynarce”). Cały ten dokument powinien być przetłumaczony na język polski, bowiem zawiera konkretne dowody, ze zdjęciami włącznie na to, że szczepionki od samego początku były stosowane jako broń biologiczna i powodowały ciężkie choroby oraz śmierć u zwierząt i ludzi. Można sobie wyobrazić do jakiej perfekcji doszli zbrodniarze szczepionkowi przez kolejne 90 lat.

„Harrison’s Principals of Internet Medicine: Subacute Sclerosing Panencephalitis is Autism”. W artykule dowiedziono, że autyzm jest formą zakażenia podostrego stwardniejącego zapalenia mózgu, które może być zaszczepione. Wg Wikipedii jest to „rzadkie powikłanie odry. Pojawia się wiele lat po jej przechorowaniu, charakteryzuje się nieprawidłową odpowiedzią immunologiczną w kontakcie z wirusem odry”. W artykule dowiedziono, że informacja iż rtęć w szczepionkach jest przyczyną autyzmu jest dezinformacją. Samo to może być przyczyną blokady strony dr Carley, bowiem cały ruch antyszczepionkowy odwołuje się właśnie do tego argumentu!

Jesteście zszokowani? Ja też. Ale to jeszcze nic. Dr Rebecca Carley dowodzi, że szczepionki są wytwarzane z wykorzystaniem fragmentów zabitych płodów dzieci! Jeśli się chce uzyskać szczepionkę powodującą autoimmunologiczną reakcję atakującą płuca (astma) to należy użyć komórek z płuc płodu. Jeśli chce się zaatakować układ nerwowy, to używa się martwe komórki nerwowe zabitego dziecka, itd. Nie jestem w stanie przetłumaczyć tej całej strony, odnośników i dokumentów, ale zachęcam wszystkich znających język angielski, którym zależy na dalszym istnieniu naszego gatunku, do przetłumaczenia tych materiałów i udostępnienia polskiemu czytelnikowi. Będziemy mieć bowiem bardzo silne i konkretne dowody w sądzie np. w sprawach, w których rodzice nie będą chcieli zgodzić się na przymusowe zaszczepienie ich dzieci. Nie mówiąc o bazie informacyjnej, potrzebnej do obudzenia Polaków na to jawne ludobójstwo mafii farmaceutycznej.

Przykłady materiałów z udziałem dr Carley:

Vaccines – The True Weapons Of Mass Destruction – Szczepionki, prawdziwa broń masowej zagłady,

Inna strona dr Carley: www.reversingvaccineinduceddiseases.com (ta jest w Polsce jeszcze dostępna),

Dr. Rebecca Carley Interview,

Whats Ailing America with Dr Rebecca Carley guest Joanna Rydzewski 2013.08.17.

Źródło: Monitor Polski

KOMENTARZ “WOLNYCH MEDIÓW”

Dla mieszkańców Polski blokowane są również inne strony amerykańskie poświęcone krytyce szczepień. Na chwilę obecną wiadomo, że nie wczytuje się nie tylko strona drcarley.com, ale również strona vaccineresearchlibrary.com, o czym powiadomił nas użytkownik Kramar. Za to po skorzystaniu z bramki proxy w zagranicznej domenie ładują się do przeglądarek błyskawicznie. Wygląda na to, że jest to tylko wierzchołek góry lodowej. Ktoś świadomie blokuje mieszkańcom Polski wybrane zagraniczne strony.

1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek Zostań pierwszą osobą, która oceni wartość tego wpisu!
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

19 komentarzy

 1. divoff 10.11.2013 10:14

  w Niemczech działa bez problemu 😉

  Polecam też program SoftEther VPN Client Manager (http://www.vpngate.net/en/download.aspx). Dużo szybsze niż proxy i co ważne darmowe (udostępnione przez uniwersytet w Japonii) 😉

 2. Waldemar Wosiński 10.11.2013 10:15

  Ja na stronę http://www.drcarley.com wchodzę bez proxy i działa.
  Szkoda, że nie sprawdziłeś na szerszej audiencji blokowanie tego linka. Teraz trudno stwierdzić czy blokowanie było na prawdę, czy było to coś znacznie mniej istotnego.

 3. Dius 10.11.2013 10:20

  U mnie strona nie ładuje się , mieszkam w Polsce …
  Poprzez Tor’a ( https://www.torproject.org/ ) weszło od razu. obadam ten japoński link, dzięki 🙂

 4. divoff 10.11.2013 10:21

  Poprosiłem brata w Polsce by to sprawdził, u niego też nie działa.

 5. aZyga 10.11.2013 10:49

  No ładnie, zaczyna się cicha cenzura ? U mnie strona nie wchodzi, dopiero przez proxy załadowałem.Jakim prawem ktoś blokuje stronę ?

 6. pablitto 10.11.2013 11:13

  Podane strony nie działają też u operatora Netia (czyli po łączach byłej Tepsy jak mniemam)

 7. Aaron Schwartzkopf 10.11.2013 11:55

  Dla użytkowników firefoxa: http://www.anonymox.net/ . U mnie działa.

 8. Aaron Schwartzkopf 10.11.2013 12:23

  A tak na marginesie: podobno w czerwcu 1989 odzyskaliśmy wolność. Nie wiem czy śmiać się czy płakać….

 9. agama 10.11.2013 12:47

  Firefox jest najlepszy.

 10. TKr 10.11.2013 13:11

  Najłatwiej taką “ogólnokrajową” blokadę, która w dodatku nie jest szczelna (ktoś wyżej napisał że bez proxy wchodzi na stronę) najłatwiej i najszybciej zrobić przy pomocy rDNS i wycinać te adresy, dla których zwrócona po zapytaniu w DNS końcówka jest .pl . To by tłumaczyło w 100% dlaczego niektórym chodzi (Ich dostawca internetowy nie ustawia DNS dla adresu IP, albo adres w DNS dla tego IP nie ma końcówki .pl)
  Warto jeszcze zauważyć że taka blokada blokuje również zainteresowanych tematem pracowników urzędu, który (w co nie wierzę, ale jest teoretyczna możliwość) mógliby wpłynąć na to jak się postrzega antyszczepieniowców i jakie są zasady szczepień w PL. Rządowe adresy w DNS dla ich numerów zawsze kończą się na gov.pl i może właśnie o to chodziło ?

 11. Mr.BetterKnow 10.11.2013 15:00

  Polecam poczytać o tej jednostce:http://www.arcyber.army.mil/org-arcyber.html
  Ma wiele wspólnego z takimi akcjami.Czy jest to zgodne z prawem?Nie sądzę.

 12. divoff 10.11.2013 17:38

  instrukcja jak połączyć się przez bramę VPN używając programu SoftEther VPN http://www.vpngate.net/en/howto_softether.aspx

  a tu w Windowsie bez potrzeby instalacji proramu (mniejsza ilość dostępnych serwerów)
  http://www.vpngate.net/en/howto_sstp.aspx#windows

 13. norbo 10.11.2013 21:49

  W Hiszpanii oba linki działają bez problemu. Próbowałem przez dwa polskie proxy podrzucone przez Google i nie działają, być może faktycznie to jakiś wybryk cenzorski.

 14. janpol 11.11.2013 05:34

  Nie róbcie dymów niepotrzebnie. Nie ma żadnej cenzury. Dr Carley po prostu wykupiła hosting u dostawcy, który jeszcze nie przeszedł na IPv6 i podpina po kilkadziesiąt stron www na jeden IPv4 a DNS-y naszych dostawców takich “wynalazków” nie znają (zresztą chyba wszyscy u nas już przestawili się na IPv6, bo Polska dostała mało adresów IPv4). Wystarczy ręcznie wpisać jakiś hamerykański DNS i hula.

  A tu mamy np. przykład prawdziwej cenzury:

  http://3obieg.pl/musze-sie-skonsultowac-w-sprawie-bdp-nie-tylko

  😉

 15. crack 11.11.2013 08:01

  Teza z IPv4/6 Wyglada na bardzo trafioną 🙂
  Z racji ze nie zmienia to faktu, ze wiekszosc ludzi z kraju gdzie nawet serwery DNS są zacofane pokusiłem sie o zrobienie mirrora całej strony, który jest do pobrania tutaj poniżej. Teraz może ktoś przedłumaczy dla potomnych albo wrzuci na darmowy hosting.
  Pozdrawiam
  http://www.share-online.biz/dl/XDIE63WMAMP9
  http://dfiles.eu/files/ms9yt778x

 16. seuq 11.11.2013 08:09

  dla zainteresowanych tematem, polecam:
  “ŚMIERTELNY ZASTRZYK: PRAWDZIWA HISTORIA SZCZEPIEŃ”

  http://www.youtube.com/watch?v=WUMu0HQNi3s

 17. gb44 12.11.2013 13:35

  TRANSLATE omija blokady

 18. deep 12.11.2013 17:06
 19. MichalR 13.11.2013 18:01

  Linki nie działają normalnie a za pośrednictwem serwerów zewnętrznych działa. Daje do myślenia.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.