Ocieplenie klimatu. Fakty i mity

Opublikowano: 24.03.2016 | Kategorie: Audycje, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 406

Ocieplanie klimatu będzie mieć katastrofalne skutki dla życia na Ziemi. Będziemy mieć do czynienia z wymieraniem gatunków roślin i zwierząt, katastrofalnymi suszami oraz masową emigracją ludności z terenów szczególnie nimi dotkniętymi. Marcin Popkiewicz, popularyzator nauki i autor wielu artykułów i książek na temat zmian klimatu, podczas swojego wykładu przedstawił liczne dowody na to, że globalne ocieplenie jest faktem i jest powodowane coraz większą emisją dwutlenku węgla do atmosfery na skutek spalania paliw kopalnych przez człowieka.

Źródło: Wszechnica.org.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o
agama
Gość
agama

wreszcie ktoś mówi prawdę

MB
Gość
MB

@agama
Nie do końca. W tych dziedzinach w których posiadam jakąś wiedzę – modelowanie, finanse, to w najlepszym razie półprawdy, jeśli nie perfidne kłamstwa. Dlatego trudno mi przyjąć, że cała reszta to prawda. W sumie po przyglądnięciu się działalności Marcina Popkiewicza – wydaje mi się że to kolejny osobnik który znalazł sobie najprostszy sposób zarabiania jako absolwent nauk ścisłych, który nie wymaga samodzielnego myślenia i prawdziwej pracy naukowej: popularyzacja tez na których propagowanie masowo łoży się pieniądze.

agama
Gość
agama

bardzo wyczerpujący wykład, poruszający też kwestie, z których zrodziły się głupie teorie spiskowe o tym, że obecne globalne ocieplenie to mit albo coś naturalnego…

agama
Gość