Bliskich ofiar nie wpuszczono do Sejmu

Opublikowano: 12.05.2012 | Kategorie: Polityka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 435

Nie odbyło się posiedzenie zespołu parlamentarnego badającego katastrofę smoleńską, bo do Sejmu nie wpuszczono bliskich ofiar tragedii 10 kwietnia.

Posiedzenie zespołu kierowanego przez posła Antoniego Macierewicza zostało odwołane. Na razie nieznany jest nowy termin.

Bliscy ofiar katastrofy smoleńskiej nie weszli do środka, bo Sejm otoczono metalowymi barierkami. Policja nie wpuszcza nikogo do gmachu parlamentu. Jej rzecznik mł. insp. Maciej Karczyński sugeruje, że odpowiada za to Straż Marszałkowska.

– To są sytuacje zupełnie skandaliczne. Mamy powrót do czasów PRL-u, gdy władza bała się obywateli polskich. Ta policja, którą wyposażono w broń gładkolufową, te barierki, te armatki wodne. Ta władza boi się konsekwencji własnych decyzji – mówi Niezależnej.pl poseł Antoni Macierewicz. – A brak zgody na wejście do Sejmu dla rodzin smoleńskich to rzecz absolutnie wstrząsająca.

Opracowanie: gb
Źródło: Niezależna.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Il 12.05.2012 14:26

  Dyktatura ?
  Państwo w państwie czyli policja i wojsko na usługach karteli przestępczych takich jak PO.

 2. poprostujakub 12.05.2012 21:26

  Rok, może dwa, a ludzie przedrą się mimo kordonu policji i armatek wodnych. Zlinczują politykierów a cały naród temu przyklaśnie.

 3. ubidragon 12.05.2012 22:25

  @Il Jest jeszcze gorzej, państwo w państwie, a tacy jak całe PO jest pośrodku piramidy rządzenia a nie na górze.

 4. batori 13.05.2012 00:14

  Nie ma się co bulwersować. Może już niedługo wszystko się uprości. Poczekajmy do grudnia…

 5. fm 13.05.2012 02:12

  @kret – ku wolności chcemy.. bierna postawa “stróżów” wynika zapewne z politycznego draństwa tych, których pobito.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.