Bitwa Kryszny z wimaną Saubha

Opublikowano: 10.04.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1131

Starożytne pismo indyjskie „Śrimad Bhagavatam” odnosi się do tekstów wedyjskich, które po raz pierwszy spisano ok. 5000 lat temu, a wcześniej przez nieznane setki, a nawet tysiące lat były przekazywane ustnie. To w nich znaleźć można opis konstrukcji przez Asurów latających wiman. Z jedną taką wimaną bitwę walczył Kryszna. Opis bitwy jest bardzo ciekawy. Znaleźć w nim można wiele analogii do współczesnej broni rakietowej, a nawet działań UFO…

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.