Biologiczni chłopcy w damskich ubikacjach szkolnych

Opublikowano: 11.03.2023 | Kategorie: Edukacja, Seks i płeć, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1515

Rodzicowi martwiącemu się, że jego 12-letnia córka dzieli łazienkę w szkole z biologicznymi chłopcami, odebrano głos podczas spotkania rady kuratorium w Ottawie.

„Ze względu na obawy, że prezentacja jest transfobiczna i może zostać wykorzystana do szerzenia nienawiści lub dyskryminacji wobec transpłciowej młodzieży, przewodniczący usunął wystąpienie z porządku obrad” – wyjaśnił „The Epoch Times” za pośrednictwem e-maila z Ottawa Carleton District School Board (OCDSB).

„Nazywanie mnie transfobem, co jest dalekie od prawdy, nie poprawi sytuacji ani nie przybliży nas do rozwiązania, ale zamiast tego spowoduje więcej podziałów, złości i frustracji” – skomentował z kolei rodzic Nick Morabito.

Morabito ma czworo dzieci w szkołach OCDSB. Na spotkaniu 7 marca wyraził obawy dotyczące swojego drugiego najmłodszego dziecka, które, jak powiedział, regularnie spotyka transpłciowego ucznia w toalecie dla dziewcząt.

„Kodeks praw człowieka” w Ontario stwierdza, że obawy takie, jak zgłoszone przez Morabito, mają charakter „transfobiczny” i stanowi, że: „Osoba transpłciowa nie powinna być zmuszana do korzystania z oddzielnej toalety lub przebieralni, ponieważ inne osoby wyrażają dyskomfort lub postawy transfobiczne, takie jak to, że »kobiety transpłciowe stanowią zagrożenie dla innych kobiet«”.

Morabito powiedział, że uważa, że ​​ta część prawa wynika z dobrych intencji, ale „rzeczywistość jest taka, że ​​każdy może udawać kogoś, kim nie jest, i udawać osobę zróżnicowaną pod względem płci, aby uzyskać dostęp do tych obiektów”.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Na podstawie: „The Epoch Times”
Źródło: Goniec.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.