Billa Gatesa oskarżono w Indiach o morderstwo

Opublikowano: 30.11.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2773

Według doniesień, przeciwko Billowi Gatesowi i założycielowi Serum Institute w sądzie najwyższym w Indiach wniesiono oskarżenie o morderstwo za ich rolę w promowaniu szczepionki przeciw COVID-19, po tym, jak 23-letni mężczyzna zmarł wkrótce po przyjęciu zastrzyku.

Indyjskie Stowarzyszenie Adwokackie informuje: „Składający pozew wniósł oskarżenie przeciwko Billowi Gatesowi, producentowi AstraZeneca (Covishield), jego partnerowi Adarowi Poonawallowi oraz innym urzędnikom i przywódcom rządowym zaangażowanym w zabójstwo 23-letniego mężczyzny, który stracił życie z powodu szczepienia. Zmarły przyjął szczepionkę Covishield wierząc w fałszywą narrację, że szczepionka jest całkowicie bezpieczna, a także ze względu na wymóg szczepień ustanowiony przez koleje, zgodnie z którym podróżują tylko osoby podwójnie zaszczepione. Rządowy AEFI (System Ewidencji Działań Niepożądanych po Szczepieniu) Indii przyznał niedawno, że śmierć dr Snehal Lunawata była spowodowana skutkami ubocznymi szczepionki Covishield. Wspomniany raport ujawnił fałszywość twierdzenia syndykatu szczepionkowego, że szczepionki są całkowicie bezpieczne. Składający pozew domaga się 1000 Rs. crores (134 mln USD) odszkodowania i wnosi o tymczasowe odszkodowanie w wysokości 100 Rs. crores (13,4 mln USD). Składający pozew żądał również przeprowadzenia badań na wykrywaczu kłamstw i testu analizy na narkotyki dla oskarżonego Billa Gatesa i innych”.

Serum Institute of India (SII) otrzymało w zeszłym roku finansowanie od Fundacji Billa i Melindy Gatesów za pośrednictwem GAVI Alliance na przeprowadzenie przyznanych przez Generalnego Kontrolera Leków Indii (DCGI) testów fazy 2 i 3 szczepionki Covishield w Indiach. „Chciałbym podziękować @BillGates, @gatesfoundation, @GaviSeth za kluczowe partnerstwo w zakresie podziału ryzyka i produkcji 100 milionów dawek, które zapewnią również sprawiedliwy dostęp po przystępnej cenie dla wielu krajów na całym świecie” – napisał w sierpniu 2020 r. na „Twitterze” dyrektor generalny SII. Adar Poonawalla.

Warto zauważyć, że indyjskie (AEFI) przyznało w październiku, że śmierć 33-letniego lekarza dr Snehala Lunawata była spowodowana zakrzepem krwi po szczepionce Covishield.

Mamy nadzieję, że jest to pierwsza z wielu spraw sądowych badających zagrożenia związane z eksperymentalną szczepionką mRNA na COVID-19, pociągających do odpowiedzialności tych, którzy poparli ją jako „bezpieczną i skuteczną”.

Na podstawie: Indianbarassociation.in, HindustanTimes.com, Boomlive.in, Twitter.com
Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Tallis Keeton 01.12.2021 16:44

    brawo 🙂 to się nazywa państwo nie z dykty 🙂

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.